Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vyrážky okolo uší

Príspevok v téme: Vyrážky okolo uší
frenkyyy

Dobrý deň, nevie mi niekto poradiť z čoho alebo prečo sa mi tvoria vyrážky okolo uší? Mám zmiešanú pleť, len občas sa mi vyskytne nejaká väčšia vyrážka ale v už asi 3 mesiace sa mi robia pred a za ušami veľké boľavé hrčky, ktoré sa nedajú nijako vytlačiť, niekedy mám také nervy že ich až rozrýpem a nakoniec z nich vyjde taký biely akoby tuk. Neviete čo to môže zapríčiňovať? Ďakujem za každú radu.

frenkyyy

Nad tými lymfatickými uzlinami a celkovo nad lymfatickým systémom som začala nedávno uvažovať, pretože ma začali trápiť "ťažké nohy" a to mám 23 rokov (nemám čisto sedavé zamestnanie), každý večer ma boli a musím si ich vykladať, ale nejaké viditeľné opuchy nebadám :-( aký ma však súvis lymfatický systém s vyrážkami okolo uší?

simka111

mne sa tiež robia vyražky okolo uši, ale len niekedy, ale vždy ked mam pri jednom uchu tak aj pri druhom ....

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.