Ako nájsť normálneho priateľa?

97Lenka17

Sommi- aj mne sa tento svet zdá byť uponáhlaný, ale je dosť skazený aj podľa mňa :// aj tak vzťahy sú na nič, niektoré a ako kedy, takže nejdem nikoho hľadať :) radšej ono to príde samo :)

sonmi451

Lenka,
ja mám 18 a tiež žiadne skúsenosti, sama si ešte pripadám ako dieťa..:)
Reči rovesníkov určite neber vážne a užívaj si slobodu a mladosť kým sa dá..
Dnešný svet je hore nohami a všetci sa kamsi ponáhľajú za vzťahmi, záväzkami. No ja si myslím, že vzťahy prídu len čo nastane ten správny čas. :)

97Lenka17

paganstorm- ale o mňa ani ten konkrétny nezakopne :D ako mne nechýba chalan, ja mám dosť iných koníčkov :D ale ten princíp :D to je zákon schválnosti..

prowler- máš pravdu, ale ja, keď kúpim o číslo väčšie plavky tak zo mňa padnú :D

paganstorm

chceš homať iba preto, že ho maju ostatne kamaratky, teda aspon na mna to tak posobi,nepišeš že by sa ti pačil niekto konktretny alebo ža sa citim sama, iba to že všetci maju a ty nie, ak ti chlap z ineho dovodui nechyba, tak načo ho hľadať? ked budeš pripravena, ver, že sa zrazu najde

prowler16

97Lenka17
Tom Cruise je nizky, Dustin Hofman je nizky, Bruce Dickinson je takisto nizky a vela dalsich ... no som nizky :D nasi asi v nejlepsom prestali :D spevnit by som potreboval aj ja do palviek, ale jednoduchsie je kupit si plavky o cislo vacsie :D :D

97Lenka17

prowler- nie si nejaký nízky? ako nič v zlom, ja si už ani nepamätám kedy som mala 168cm :// A tak keď si zo sebou spokojný tak prečo nie? :) Ja si chcem spevniť poriadne bruško aspoň trošku tehličky do plaviek a budem spokojná a nebudú ma trápiť ani vzťahy ani nič :)

magy- neboj, ja chcem ísť už na vysokú do zahraničia do Brna študovať astrofyziku a z tej školy mám široký výber do sveta :) dúfam, že sa mi to podarí. :))

Katka- asi tie ich poznámky začnem úplne ignorovať aby zistili, že sú trápni :)