Preco sa mi nedari schudnut?

Príspevok v téme: Preco sa mi nedari schudnut?
NikitaD

Uz mesiac poctivo bojujem s chudnutim, ale neuspesne. Potrebujem dat dolu 5 kg. Za posl. tyzden som dokonca pribrala 0,5 kg. Pritom jem malo. Ranajky sojovy alb. grahamovy rozok, nizkotucne maslo a med, desiata bud vynecham alb. si dam nizkot.jogurt, obed klasika bez polievky, olovrant kava s nizk.mliekom a vecera zelenina s tuniakom, cottage alb. Acidko. Kde robim chybu?

moja kvetinka

Ta tvoja strava je katastrofa.
Nasilu to nejde. Ku každému jedlu normalnemu zelenina.BEz ťažkých kolačov a tažkých jedal. pomaly, nepočitaj kalorie, čo ti chuti.
Si taký typ ,pohybom sa formuje postava, le nie nasilu, a vela aby nebol problém. A určite nie za týžden.
A koľlo vlastne vážiš. A kolko maš rokov.
Su rozne postavy, šak aj plné postavy su pekné,šak aj modelky sú už také a predvadzajú šaty pre plnšie postavy.

Unta

Ahojteeee nedari sa vam schudnuut ? Mam pre vas riesenie ja som za necele 2 tyzdne schudla 6 kil :) ak mas zaujem dozvediet sa viac a rychlo schudnut do vianoc napis mi :) FB Maťka Unta Unterfrancova alebo meil na martina89@hotmail.no

RNG

Soja je znamy goitrogen, tj znizuje cinnost stitnej zlazy. Pri znizenej cinnosti(hypo) samozrejme spalovanie poklesava a priberas. Ber doplnok jodu(2 az 6 mg) a selenu(200 az 600 mikrogramov) a mozno sa ti cinnost SZ upravi a spalovanie zvysi.

leuska8

Vedel by niekto poradit mne? Stravujem sa zdravo napr ranajky tuniak rio mare so zeleninou obed 300g kuracia pecen s cibulkou olovrant 200g sunky a zelenina vecera cottage cheese 200g s jahodami jem kazde 3 hodiny pijem 2 a z 2,5l cistej vody a vaha sa mi vobec nehybe ak sa pohne nahodou tak max 0,5kg za tyzden viete poradit? uz som zufala

anulik

REDBATICA. ja sa nevazim a nemam meter ale dnes idem do obchodu tak dufam ze nejaky kupim a odmeriam sa ze co....ale dakujem...

redka

tak skus inu metodu... prestan sa vazit a meraj sa... zmeraj si obvod okolo prs, okolo pasu, bokov, stehna... a toto si kontroluj raz za tyzden (ani vahu nie je dobre sledovat kazdy den, lebo to len demotivuje).... inac to som ja redka :)

anulik

Sorry IH95 ale mne si vobec nepomohol lebo ja neviem co su bielkoviny co su sacharidy a ine ....... posilku davam 4 krat do tyzdna, po posilke sa najem ale to uz je okolo 5 tej poobede takze mna neuvidis jest uz nic neskor. caj nepijem lebo nechcem. a nesolim a olej nepouzivam vobec, lebo nic take na oleji nepotrebujem robit.