Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem schudnut . Hladam spolubojovnicku

97Lenka17

Mimka, neviem či by som ti nemala vykať, prepáč, ale chcem ti poradiť, ako nič v zlom, ale mala by si sa najskôr vnútorne vyrovnať a upokojiť, dobre tak nemáme ani ty ani ja mieri 90-60-90 no a? a kto má? Ja som vyzerala ako guľa ale fakt, stačí len trochu menej papať, a viac sa hýbať, skús každý deň ísť na prechádzku aj sama, daj si slúchatká a ide to :) aj ja chodím sama alebo s mamou a žijem :) Takže nemaj boja ono to ide fakt, a skús si doma zacvičiť, zapni si rádio a popri hudbe sa dobre cvičí :)

97Lenka17

Mimka, ja mám len 16 a od dectva som utláčaná rovesníčkami (šikana a pod.) Ja som sa sama na to povzniesla a sama som aj schudla až som si neuvedomila, že až moc :/ proste. ... Všetko sa dá, neboj :) nezúfaj, Naozaj nemám kamarátky, žiadnu takú, ktorej by sa dalo všetko povedať, ako mám pár takých, že sa rozprávame, ale také skutočné nemám, lebo v dnešnej dobe podkopáva každý..

97Lenka17

Mimka nestresuj, ja keď som mala 11 som mala asi 160cm a 82 kg, a zaprela som sa a schudla som, až príliš, teraz sa napchávam aby som mala naspäť 60kg aspoň, Fakt ono to ide, keď sa zaprieš, ja som tiež nemala žiadnu kamarátku a ani nemám doteraz

97Lenka17

Ahoj mimka2 ja ti chcem len povedať, že neskonči ako ja. Mám výšku 177 cm a skončila som na 50 kg, už som to ale vyškriabala na 55:) tak neskonči ako kostra, radšej naber svalovú hmotu :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.