Horor vplyv na zdravie

Prezývka55

Horsie ako pozera je hrat nejaku taku hru na pocitaci :D Ked na teba nieco vyskoci tak mini-heart attack, v tv je to nuda.

Prezývka55

philips vo vacsine horrov sa to co sa tam deje neda preniest do realneho sveta :D Nie ze spravanie ludi a celkovo namet.

philips

Absolútny súhlas. V tých hororoch tí ľudia nerozmýšľajú. Zdravý zmýšľajúci človek by nikdy nerobil to, čo sa tam deje.

Prezývka55

Horrory skor posobia vtipne ako hrozostrane. Kedze casto je to tak vzdialene od reality ze sa tomu ani uverit neda.

redbull

shy ja ta za***m :)
co sa tyka hororov tak myslim ze kazdy rozumny clovek vie odlisit realitu od filmu. horory mozu tak sposobit docasne zvysenie tlaku. ale niektore horory by som ani horormi nenazyval skor komedia.

nirv

Bola tu raz taká tema, o manikovi čo pozeraval stale horory a potom mal uzkostne a panicke stavy. Tak pozor na to, všetkého veľa škodí.

Jane_3sto18

Horory ma vôbec nestrašia. Bojím sa ich, áno, nepozerám ich často ani sama, ale trvá to možno deň, dva, pár, straším sa, že tam či tam bude stáť duch a viem, že to tak môže byť, ale viem aj to, že tie horory sú moc nadnesené. Mne to nerobí problém.