*******OPAR******

aljoška

Adusa,chodím do Lubochne.Ak vieš tam je Národný endokrinologický a diabetologický ústav.Lekár ma nastavil na liečbu,tá zabrala,ale kedže sa tam objavila iná diagnoza tak mi štítnu žlazu vyoperovali.Teraz som už 2,5 roka bez nej a trvale musím užívat hormony.

adusa

aljoska,to autoimunne postihnutie stitnej zlazy si vyliecila alebo nie? bola si u endokrinologicky?Dala ti nejaku liecbu alebo nie?

jaeny

Ahoj aljoška,ešte stále sme na chalupe,ale mi nedá aby som chvíločku nerelaxovala.ten opar nemám já ale malá Lucka,tento rok snad 5krát nevieme z čoho ved kojená bola pres rok.Môžeme ešte skúsiť pitiol ale ešte sa to vyrába?Dobre si oddýchni a krásny predlžený víkend a nezabudni sa dať polúbiť pod rozkvitnutou čerešnou,pá

drosera

baby, ak sa chcete zbavit herpesu, kaslite na drahe masticky...ja som si ho 3 tyzdne natierala drahymi mastickami a stale to bolo horsie a horsie..uz som myslela, ze pojdem na kozne..znamy mi odporucil obycajny lacny pytiol a herpes bol do dna prec..sama som nechapala, ale nie som jedina komu to takto zabralo..)

aljoška

Ešte som zabudla,aj mne lekárnička doporučila vitamín B.To som bola zistovat či pozná ten Epigel,nevedela o nom,mala zistit,len ja som tam od vtedy nebola.

aljoška

Ahoj jaeny.Som myslela že si už na chalupe.Herpes má na svedomí vírus a toho sa len tak lahko nezbavíš.Ten máš v tele a pri oslabenej imunite hned vyskočí.Ja si pamatám že ako dieta som mala herpes,potom som mala roky rokúce pokoj a objavil sa pred 3 rokmi a vzápatí na to mi zistili autoimúnne ochorenie štítnej zlazy.Tak si myslím,že súvisí s tým.A potvora vyhadzuje sa mi nie na perách ale na nose.No tak si vieš predstavit ako potom vyzerám.Vždy ked som oslabená sa objaví.Mala som ho hned po operácii,potom sa objavil ked som bola v Ostrave na rádiojode a naposledy som ho mala tot nedávno,ked som bola nachladnutá.A ten bol poriadny,ešte doteraz mi ostali červené flaky.Vraj je na to dobrá mastička Epigel,ešte som ju neskúšala ale plánujem ju kúpit.Len je dost malá a drahá.Ale treba to použit hned na začiatku,ked pocituješ ešte len to svrbenie.Lebo ked sa už vyhodí tak to nemá význam.Potom to už len sušit.Pá.Odpíšem.