Chlapi su chlapi .... Truffla

Príspevok v téme: Chlapi su chlapi .... Truffla
Truffla

Ahojte...

rozhodla som sa napisat tuto temu, nech vsetci viete, ako to teda dopadlo.

Hovorili ste ze to mam ukoncit. A kedze sa mi ten clovek istym sposobom zhnusil, tym ake mal stale problemi a ake mal vykyvy nalad atd.... proste uz som dosla na to ze to nema jednoducho zmysel, zaplnat hlavu takym clovek. Ale stale som s nim chcela byt za dobre. Povedala som mu ze je koniec a on ze nechape, a ze mam robit ako myslim, ze ja viem co je pre mna najlepsie atd.... Dokonca mi povedal, ze mu na vsetko prisla priatelka.

Ale mne to nedalo tak som si ju vcera pridala na facebooku. Potvrdila ma a napisala ci sa pozname. Ja ze nie, ale ze sa s nou potrerbujem porozpravat. Tak sme sa hned aj vcera stretli. Pozvala ma na caj dokonca, zoznamila som sa aj s jej najlepsou kamaratkou, ktora o vsetkom vedela. Ja som ju poznala z jeho rozpravania. Tak sme si teda sadli na caj a ja ze> Vy ma naozaj nepoznate? A ona ze nieco vie, ale ze mam rozpravat. Tak som sla s pravdou von. Povedala som jej vsetko. Nie preto, lebo som mu chcela ublizit... nie preto, lebo by som chcela aby ho opustila. Ale preto, lebo som chcela uzatvorit tuto kapitolu zivota a vnutri ma to niekde stvalo a potrebovala som to dostat von zo seba a myslim, ze ona si zasluzi vediet co je jej priatel a otec jej dietata zac.
Ked som jej vsetko povedala, povedala mi ze do poslednej chvile on zatlkal, ale ked mu vytlacila moje internetove konverzacie, tak uz to priznal a povedal ze len si chcel uzit a ze ja som sa mu ponukala a on to vyuzil (co nieje prisambohu pravda, lebo ja som sa mu nikdy neponukala). A este jej bezcitne do oci povedal ze to nelutuje. A potom prisla dalsia vec, vytlacila mi konverzacie, ktore si pisal s inou zenou uz tri roky. Podvadza ju tri roky s nejakou babou... Ta sa na mna v spravach vypytovala kto som ale on to nejak poprel a tak ze somnou nic nema.... Cize takto: milenka sa pytala na milenku.

Bavili sme sa asi dve hodiny. Povedala som jej ze jak sa mi vidi jeho povaha, ze aky je atd... A on ze na to ze sa pozname tak kratko, ze som ho uplne dokonale odhadla ako keby som ho poznala roky. Lebo on bol naozaj taky aky som si myslela ale nemyslela som si az toto. Rozpravaal mi ze ju za cely zivot x krat podviedol a ze mu na to zakazdym prisla a ze to uz ani nerata. A ze on si mysli ze ona ho neopusti, ale ona v takomto vztahu nemoze zit ani kvoli synovi. Zevraj on potrebuje stale sex a neviem co este, ze ona s nim aj normalne spavala ale po tomto vsetkom uz rezignuje a nechcem nic s tym clovekom. A zevraj ona vie ze on NIKDY nebude mat normalny vztah, lebo on to vzdy bude tahat na viac stran, lebo on ma strasne nizke sebavedomie kvoli tazkemu detstvu a mal vela problemov co mi rozpravala a ze proste on si musi zvysovat ego.

Povedala mi ze som velmi zlata baba a inteligentna a ze mam aspon o skusenost viac, ze ja mam cely zivot pred sebou ale ze on je proste sviniar a nikdy nebude zit normalne. Vymenili sme si cisla, povedala mi ze ak budee nieco, tak jej mam napisat a preposlat nejake nase smsky a ze ved sa este stretneme a nejaky plan nachystame na neho. Dokonca ma poprosila aby som napisala jeho druhej milenke... a ta mi tvrdila ze vsetko o mne vie, ale ze mu to odpustila a potom si ma zablokovala.

Takze ona mi este podakovala, ze som jej velmi pomohla a otvorila oci. Musim povedat, ze tu zenu obdivujem ako to zvlada.... Bola uplne kludna. A hovorial ze ju to uz po tolkych razoch nerozhodi ze ten clovek sa jej tiez znusil. Ja som sa jej podkovala tiez, lebo vidim ze som o NIC neprisla.... Akurat som ziskala skusenost, poucila som sa. Vobec niesom nestastna alebo co.... FAKT som velmi stastna teraz. Ani neviem preco... Asi som ho naozaj nelubila.

Dakujem vam teda vsetkym za vase odpovede :)
A za tolko casu straveneho pri citani mojich dlhych prispevkov

DAKUJEM :)

Truffla

Jasne ze ho zoberem :D Chudacik nema kde byvat tak co s nim uz :D

Ale on si najde... nechapem preco nejde k tej druhej milenke ked je taka uzasna a chape ho uz tri roky...

Pisem si aj volam si s jeho priatelkou teda uz asi byvalou .. teda mamou jeho syna a ona mi dakuje ze som jej otvorila oci, ze ja som bola uz posledny bod aby sa na neho vzkaslala.... A robime si z neho srandu a smejeme sa na jeho klamstvach lebo to co on narozpraval mne a jej to je maximalne trapne.

Pisala som si aj s tou jeho druhou milenkou ale ta ma ignoruje a obhajuje si ho... ze ona jedina ho dobre pozna a ja ani jeho priatelka ho vobec nepozname .. a robil zo svojej priatelky strasnu harpiu, ale stretla som sa s nou a vidim ze je to skvela zena a povedala si ze sa to neoplati tahat ani kvoli malemu, ze ona ked sa cez vikend o tej nevere dozvedela tak a zistila ze sme dve tak to uz bolo aj na nu moc a povedala mu nech si nieco najde ze je koniec a on hrdo zbalil veci a byva v aute

Lulita

Dadula - on bude pokracovat, pokial take zeny budu existovat, inak to su nestastni ludia, takí chlapi podla mna, vacsinou nikdy nezaziju ozajstnu lasku, stavat si svoj zivot na klamstve a podvadzani, nic moc

Dadula56

Lulita, luzer a grobian, ale ako uz napisal doubledog, nadmieru uspesny. Po spravnosti by sa mu malo zagratulovat, lebo si ocividne vie zivot zariadit podla svojho gusta. Ten muz sa nema umysel menit, nebude sa nad sebou zamyslat. Zamyslat by sa mali nad sebou tieto dotcyne "oklamane". Pretoze ziadna normalna zena by sa na striebornom podnose takemu neservirovala aj s oblohou. Ale tieto dotycne to urobili. Chlapa nenapravia, ale seba by mohli.

Mimulus

myslím, že sa to sem hodí :)

,,Keď budem pre Teba najkrajšia, najlepšia, najúžasnejšia a hlavne jediná tak sa mi ozvi - aby som Ti mohla povedať, že je neskoro,,