Depresia, psychické problémy

Príspevok v téme: Depresia, psychické problémy
Fofo_90

Dobrý deň,
moje problémy začali asi tak pred 3 rokmi, keď mi bolo permanentne zle od žalúdka. Pobehal som všetky možné vyšetrenia, ktoré boli negatívne, až nakoniec som po trištvrteroku skončil u psychiatra. Začal som brať antidepresíva, pomaličky sa všetko vrátilo do tak povediac normálu. Dva roky bolo všetko o.k., no od Vianoc sa to všetko opäť zhoršilo. A bolo to čím ďalej, tým horšie. Prestal som úplne chodiť do spoločnosti, nakoľko mi je v spoločnosti zle, mám závrate, je mi až na odpadnutie. Zrazu sa to všetko vrátilo na začiatok - ak to nie je ešte horšie ako na začiatku. Zmenil som psychiatra, zmenil som lieky, ale nepomohlo to (zatiaľ). Je mi stále strašne zle od žalúdka, nemám ani chuť do jedla, keď mám ísť niekde do spoločnosti, príde mi ešte stokrát horšie, až mám závrate a tak... Pomaly som úplne stratil chuť do života, nič ma nebaví... Neviem nikam ísť, som stále len zavretý doma... Áno, ja viem, že to je práve tá najhoršia chyba, že by som sa mal k tomu postaviť inak, ale bohužiaľ, nedokážem to.
Chcem sa opýtať, či sa tu náhodou nenájde niekto, kto si prešiel niečím podobným a nemohol by sa so mnou podeliť o skúsenosti, ako sa s tým vysporiadať, ako to prekonať a tak ďalej...
Ďakujem.

annemary

pomooc a kde ti mam napísať?

Inak ludia poradte mi,mam pocit že sa dusím a bolí ma hrudník neviem čo robiť poradte prosíííím pomooooc

modráčik

Foto_90:/pripadne aj ostatni/Suhlasim s RNG.Je treba doplnat to, co organizmu chyba, ale nie chemicky, nakolko neziaduce ucinky antidepresiv zle vplyvaju svojimi ucinkami napriklad na traviaci trakt,crevny sytem....na to su vyborne prirodne doplnky vyzivy.Vynikajuce su aj niektore vcelie produkty na depresivne stavy.Viac info-ak chcete-cez meil.

pomoc

Katkaa, nemohla by si trochu priblížiť tie nepríjemné myšlienky? A čo má s tým spovedanie (týkajú sa tie myšlienky aj hriechov)? Ak máš úzkostné myšlienky, a v nich sa točíš, viem, ako sa cítiš.

annemary, môžeš sa vyrozprávať, vypočujem ťa, mám čas

sorrento

Katkaaa, dôverne poznám čo sú depresie. Skús pozrieť zalm 88 ale aj iné žalmi s prozbou chorého. Veď Kristus stále lieči, či to bolo pred 2000 rokmi, alebo dnes.

annemary

Jooj tie reči že vždy je nádej, ale skuste sa do nás vcítiť, pretože mi tú nádej nevidíme, ked nič nevychádza.Chceš sa porozpravat a každy ta odbije ze nemam čas a čo ked je to volanie o pomoc?
Potrebujem pomoc a co ked samovrazdu vidím ako jediné východisko?
Fuuha tato nedela na mna zle vplýva, nemám rada nedele, venuje mi niekto čas prosíím- sebaposkodzujuce myslienky su velmi silnééé pomoooc moja zivotny elan na bode mrazu-vsade len tma a slovo ukonči tooo.
pomooooooc

RNG

Zle travenie a absorbcia sa nakoniec prejavi na stovkach zdravotnych problemov, vcitane psychickych, lebo na tvorbu neurotransmiterov treba rozne materialy z jedla
A travenie je vec kyselin, enzymov, mikreovlaknin na probiotik , ktore musia obsadit creva aspon na 90%.

Telo potrebuje ziviny, prirodne latky, nie lieky/chemikalie, umele, patentovane, s hromadov skodlivych postrannych ucinkov, ktore casto vobec nepomozu ale len skodia a pri ich navykovosti sa ich casto skoro nemozno zbavit.
Protidepresny je aj vitamin D-3, ktory sa tvori v tele vacsiny ludi pri styku o slnecnym ziarenim.
U tych, kde sa nevutvara v dostatku je dobre si ho aspon doplnat. Telo pracuje lepsie s davkami 2000 az 5000 IU.

zewa

Skús miesto psychiatrie psychoterapiu. Podľa mňa by ti to mohlo pomôcť. Je nás veľa, z rôznych miest. Odporucime ti niekoho. Len napíš, do akého mesta chceš chodiť. Chceš. Nie musíš.

nirv

Katka, vždy je nádej. Si zdravá, len osamela. To je niečo, co sa dá zmeniť a zmeniť ti môžeš jedine ty sama. Ale musíš bojovať a nesmieš sa vzdať. Tento život máš na to, aby si prišla na to ako na to ...

Katkaaa

co mam robit? ist na psychiatriu? znova sa vyspovedat knazovi,lebo sa nenapravam? a furt sa tocim okolo chudnutia a neprijemnych myslienok.... atd. -to sa neda opisat- obavam sa, ze mi uz niet pomoci.