Antikoncepcia predpisana koznou - priberiem?

Príspevok v téme: Antikoncepcia predpisana koznou - priberiem?
laila10

dievcata, nahodou neviete, ze ked chcem brat antikoncpeciu na vyrasky- jedine len preto, tak ci ked mi predpise doktorka nejaku fakt dobru aj drahsiu nech bude kvalitna, tak mozem z nej pribrat?? pocula som ze nejake su dobre , ze rastu z antikoncepsie aj vlasy a vycisti pekne plet... ma niekto skusennosti??? alebo viete o niecom takom co krasne vycisti plet a budem ju mat cistucku???

laila10

No ked si bola chuda moja tak super ked ti to pomohlo, ja som ani nie tucna, ani ne chuducka-na bruchu... nohy mam take stihle ale brucho mam trosku no som pribrala ale nikdy som nepouzivala antikoncepciu a sa aj bojim, lebo dievcata od nej dost priberaju co som pocula, no jedna kocka z mojej skoly vyzera ako princezna..ma kraaasnu plet ako babika, cela je krasna a je dost taka stihlucka ale zato prsia ma aspon 3jky :) a vraj berie antikoncpeciu, no keby ste ju videli fakt krasna je :) zavidim jej tu plet strasne

97Lenka17

Ahoj, mne predpísala gynekologyčka antikoncepciu, ako od nej samotnej som nepribrala, ale keď som dostala menzes tak som musela stále len jesť tak som pribrala :/ ale vyhovuje mi to lebo som vyzerala úplne ako kostrč

laila10

BABY LENZE JA NEMAM V PODSTATE VYRASKY AZ TAKE .. NEMAM AKNE, ALE ZAS NEPOVIEM NAJDU SA VYRAZKY, ALE NEMAM CISTU PLET, PRETO SA PYTAM... POTREBUJEM NIECO ABY SOM MALA PEKNU PLET

Agnes999

Ja som to tiez brala hlavne kvoli akne, mala som roky tazke akne a to az do svojich 28-ich rokoch, kedy som pol roka brala Roaccutane a konecne som sa vyliecila. HAK na plet velmi dobre pomahala, je pravda, ze ked som to vysadila, akne sa zas zhorsilo. Ale ja som bola tazky pripad, vacsine mladych bab akne postupom casu vymizne.

Agnes999

ocka: ja beriem HAK s mensimi prestavkami uz 15 rokov, nikdy som z toho nebola chlpata, nepribrala som z toho, nemam hormonalne problemy ani poruchy pecene, dokonca ani naznak krcovej zily. A nemam vobec ziadne choroby ani zdravotne problemy. Jak je to mozne? Som nejaky hybrid?

Lius_876

Ocka, to mas velmi divny postoj teda... Tiež si myslim, že len kvoli vyrazkam to nie je dobre brat ale pisat taketo veci ktore nemas overene.. Mozno niektore tabletky problemy sposobuju, ale myslim si ze to je individualne a hlavne zalezi od antikoncepcie!! Tak predtym ako nieco napises si prosim ta trosku uvedom, co vypustas zo svojich prstov :)

očka

boze, tak tebe ako vedlajsie ucinky vadia len chlpy a priberanie? a co napriklad krcove zily a hormonalne poruchy? alebo ochorenie pecene? ved HAK sposobuje tolko problemov, ze sa cudujem tym babam co su ochotne brat ju este aj kvoli vyrazkam.

laila10

No dobre moja dakujem ti najprv poviem gynekologicke svetko ze ma nevyliecila proste... neda sa tak vazne vkuse peniaze mama je hned nervozna ked jej poviem ze zas mam vytok stresuje , uz ma pdozrieva pritom za nic nemozem a prisaham tu ze nikdy som s nikym nemala nejaky taky pohlavny styk zeby som nieco chytila, pritom som mala len dvoch ale nechapem proste