Antikoncepcia predpisana koznou - priberiem?

Príspevok v téme: Antikoncepcia predpisana koznou - priberiem?
laila10

dievcata, nahodou neviete, ze ked chcem brat antikoncpeciu na vyrasky- jedine len preto, tak ci ked mi predpise doktorka nejaku fakt dobru aj drahsiu nech bude kvalitna, tak mozem z nej pribrat?? pocula som ze nejake su dobre , ze rastu z antikoncepsie aj vlasy a vycisti pekne plet... ma niekto skusennosti??? alebo viete o niecom takom co krasne vycisti plet a budem ju mat cistucku???

odpovedam

imunolog vysetruje imunitu. Nebola som tam, chystam sa, ale budu ti brat krv a pravdepodobne aj stery. Budu sa ta pytat na prekonane choroby, je mozne, ze budes musiet so sebou zobrat celu zdravotnu kartu. najprv si najdi nejaku imunologicku ambulanciu a zatelefonuj tam. Oni ti uz povedia, co presne mas alebo nemas so sebou priniest.

laila10

Vies moja len ja som uz u gynekologicky bola s tym zapachom, rano som sa umyla vsetko, a ked ma pzoerala som sa hambila bolo to citit... tak radsej si spravim vypach predtym a teraz nebudem nic do seba pchat... aha tak uz viem co to je to oddelenie, a to sa ako zistuje nevies?? :) ako pripadam si jak tupec ale nepocula som o tom nic co to je... :))

odpovedam

no podla mna by bolo lepsie, keby si sa len obycajne osprchovala pred vysetrenim u gynekologicky. zapach urcite nie je nic prijemne, no mozno by lekarka tak skor prisla na tvoj problem. A aj raz mesacne robit vyplach je casto. Nestihnu sa ti tam vytvorit dobre bakterie.

Ak problem neustupi, chod na imunologiu - to je oddelenie v zdravotnictve ;-). Tam ti zistia parametre, ci fungujes spravne atd.

laila10

DAKUJEM VAM DIEVCATA ZA ODPOVED:))

ODPOVEDAM: a to kde mam ist ako ked mi nebudu rady s tym vytokom hm??? to co je co si spominala ?? no pojdem ku gynekologicke, a vyplachy si nerobim casto uz napsoeldy pred mesiacom , teraz nie, ale ked pojdem na gyndu tak den predtym si musim urobit, naozaj to je strasny zapach , musim si ten vyplach urobit predtym nez pojdem, teraz to necham tak budem brat vlozky no... :////

odpovedam

Laila. Nerob si vyplachy posvy casto. Lebo okrem premnozenych bakterii si vyplachujes aj tie prospesne. Ak sa ti vytok casto opakuje, tak by si to mala konzultovat s gynekologickou. treba to liecit - ale ako tu bolo pisane - nielen liekmi. Ak vytoky neodidu ani po liecbe, navstiv imunologiu. Tvoje rpoblemy moze sposobovat znizena obranyschopnost. K pleti: ak je si sama nevies rady, skus kozemticku radsej nez drogeriu v obchode. Mne pomohlo naozaj fitko a zinkova mast.

sususu

no aj mne predpisala kozna antikoncepsiu... presne kvoli koznym problemov a pomohlo...brala som Diane 32 tusim a naozaj odkedy to beriem tak moja pokozka je krasna...je to ale navykove, prestala som s tym na par mesiacov a vyrazky sa objavili opat...a prvy krat ked som to brala tak som vyzerala pribrata lebo tie tabletky zadrzuju vodu v organizme... bola som z toho taka napuchnuta vsade... po druhy krat ked som s tym zacala tak uz ma nenafuklo :-D nastastie :-DDD

Lius_567

Tak ja som ešte o tom, že kožná lekárka predpisuje antikoncepciu vôbec nepočula, stretávam sa s tým prvýkrát. Myslím si , že o takejto veci sa musíš poradiť so skutočným odborníkom, teda svojim gynekológom. Ja som začala brať antikoncepciu, keď som mala 18, a povedal mi že mi môže zatiaľ predpísať iba dva druhy tabletiek, lebo dievčatám do 21 rokov iné nepredpisuje. Predpísal mi nízkohormonálnu antikoncepciu, po ktorej som nepribrala ani gram, pleť sa mi zlepšila výrazne a nemám s ňou žiadne problémy. Predtým som mala veľmi zlú pleť, takú pubertálnu, zapálené pupáčiky a podobne. Takže ja si myslím že o takej vážnej veci ako uživanie HAK by si sa mala určite poradiť so svojim gynekológom. Okrem toho, padli tu reči o Diane35, ktorá má ešte mnoho podôb ako Chloe a Vreya síce spôsobili mnohé problémy, ale netreba veriť všetkému, čo sa napíše. Za 20 rokov na ne zomreli 4 pacientky, ale nikde nenapísali, či tie ženy náhodou nemali nadváhu alebo neužívali v kombinácii s týmito liekmi aj iné lieky. Mám kamarátku, ktorá berie HAK Chloe, ale to ešte nie je dôvod aby som sa o ňu bála. Mala problémy a gynekológ jej ju predpísal tiež kvôli vyliečeniu akné, ktoré sa jej vytvorila aj na chrbte, ale veľmi to teda nepomáha, takže to by som ti neodpurúčala.

laila10

No neviem ,totiz kupila som si probiotika CANDISTOP , na kvasinky , no ten vytok mam stale,... uz sa hambim chodit ku gynekologicke ale tak pojdem je mi to jedno tak sa zit neda.... ale zas ono to je tak, ja si kupujem v lekarni stale ked pridu tie vytoky robim si vyplach vola sa FLORAGYN a na 3-4 dni mi to pomoze ten vyplach a potom zas mam vytok.. ten vyplach si robim len preto, aby mi nesmrdela posva... lebo hovorim, ja to citim ked som v skole a mam 100chuti odist hambim sa za seba neskutocne a som sama vzdy aby to nikto necitil... uz mi je blbo nevladzem proste uz.... ked pojdem zas ku gynekologicke, tak si urobim vyplach aby nebolo citit ten riadny smrad... len to z toho nieco zisti vobec ked si urobim den alebo dva dni predtym ked pojdem ku gynekologicke ten vyplach?? ja uz neviem co robit do certa placem stale uz nemam peniaze nic

ebi777777

laila laila, koľko je takých a koľko je ešte tých neuvdomelých ľudí ešte, čo o svojem tele a jeho fungovaní nič nevedia, divím sa (laila neber to vzlom, teraz píšem všeobecne, hanbím sa za naše zdravotníctvo, nerieša príčinu, len predpisujú lieky, aby si na seba zarobili)
to že máš výtoky, treba radikálne riešiť, máš celé telo zanesené kvasinkami, mala by si zmeniť životný štýl, a začať hlavne s protikvasinkovou diétou, tvoje problémy s pleťou, s vlasmi, s výtokmi, všetko spolu súvisí, máš telo zanesené toxickými látkami, základ je riešiť kvasinky v tele!!!!! upraviť stravu, redukovať biely cukor bielu múku, vyprážané jedlá, kyslé jedlá, alkohol, kávu, a pod.

womanish

hej veru, neuzivaj ziadne svinstva, ja som sa na akne liecila intenzivne vseliake lieky, kozmetika, ale nezabralo to.. kazdy mi hovoril (hlavne lekari) ze strava na to nema vplyv, ale teraz uz viem ze jednoznacne ma! Skus vynechat zo stravy stuzene tuky, cukor, a pi vela zihlavoveho caju plus si kup nejaky fajn zinok (ja uzivam uz dlhsie z lekarne produkt "GS Zinok,Selen,Vitamin E")