Stratená duša

Príspevok v téme: Stratená duša
Adrien

Ako si nájsť partnerku, keď si ľudí nepúšťam vôbec k telu? Vyhýbam sa citovému putu. Mal som dve \"priateľky\", ale tie vzťahy stroskotali kvôli mne, kvôli tomu aký som. A po rozchode mi v podstate ani nechýbali. Čím viac ma chceli spoznať, tým väčší \"múr\" som medzi nami vytváral. Ja neviem, ja by som potreboval asi nejakú stratenú dušu ako som ja, aby som mohol byť sám sebou s tou dotyčnou..

Adrien

A vieš, že baby, čo ma poznajú, ma majú práve preto rady, že vedia byť pri mne samy sebou? To je paradox, čo? Len keby ja začnem všetko o sebe hovoriť, tak ich asi odplaším.

Edrienne

nečakaj, že nájdeš také dievča bez toho, aby si niečo na svojom postoji, na sebe zmenil. Chceš byť s ňou sám sebou - myslíš, že aj ona by bola sama sebou s tebou? Koľko máš rokov?

james bond

ak ti ide o hlbsi vztah s dievcatom, tak urcite nehodnot na zaklade par mesiacov, skus sa riadit intuiciou, treba skusat, mozno taku najdes a mozno nie

Adrien

no niekoľko mesiacov...veď ja viem, že to nie je dobré, ale tak čo narobím, asi som sa tak narodil plus životné skúsenosti...len kde takú hľadať

james bond

boli to dlhsie vztahy s tymi dvoma? zalezi len na tebe ako sa budes chovat, ale ta prehnana uzavretost a nedovercivost tiez nie je idealna, vela ludi si to vysvetli tak ze na nich series a vykaslu sa aj oni na teba, kazdopadne ked sa najdu dve stratene duse ten vztah moze stat za to, tak vela stastia