Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kto potrebuje schudnúť 20 a viac kíl - Podte do toho som nou!

malaanka

Milky
máte vlastné aj hovädzie,chováte kravičku?
Keď sme bývali na dedine(to bolo dávno),tak aj my sme mali všetko m(so domáce.
A darí sa ti chudnúť?

pastrnak25

Milky, tak to vlastné masko ti závidím teda.....my máme tiež čo to vlastné, ale u nás sa zje veľmi veľa masa, takže väčšinu kupujeme v obchode...no čo už. Ja aj keď spravím bezmäsové jedlo, priateľ si do neho mäso dá...

Stanka, gratulujem k ďalšiemu kilu :). a nech teda brušná chrípka rýchlo prejde.

Ja mám dole tiež moje prvé kilo :) som sa ráno potešila, aj keď nechcela som sa vážiť, nedalo mi to....
Mám strašne spálené ruky od slnka, tak som sa nemohla včera ani hýbať, ale dnes už budem cvičiť ak mi to tie ruky dovolia. teším sa na to.

stanka176

Dobre ranko :) som rada, ze sa väcsine dari, snad sa aj nam dalsim bude :) mne sa podarilo schudnut konecne kilecko aspon, takze stale je lepsie -9, ako + :) aa najlepsia je zeleninka z vlastnej zahradky, na ktoru sa tiez velmi tesim... Momentalne cvicenie musim na chvilu odlozit, kedze ma chytila brusna chripka :(.. tak si to aspon za mna uzite :) prajem pekny den a ... Pevnu volu :)

Milky

Masko mam velmi rad, ale nejedavam ho casto. Aj metrovy kolac viem upiect genialny, ale tiez si ho dam raz za pol roka..
Nevylucujem masko, velmi ho lubim, ked je dam si urcite, ale nevyhladavam.
A to mame vlastne bravcove, hovadzie i kuracie, nekupujem z obchodu.

pastrnak25

milky, až teraz som to pochopila. Prečo máš maso tak zriedka?
orchidejka, ďakujeme :) ako si tento deň strávila ty? či učením?
Ja som bola na bicykli a bolo super :). 75 km sme prešli, mám spálené ruky síce, ale bolo to veľmi fajn. Predvčerom som cvičila, tak ma chytila fajnová svalovka, hlavne na bruchu. Tak som sa včera ledva hýbala, ale zvládla som ešte navariť, upratať a vyvesiť opraté prádlo :)

pastrnak25

milky, az vtedy si ho das?
zase nezavid, mam vysoku nadvahu...takze tak. ja som rada, ze uz zacina sezona zeleniny..
no idem si ja zacvicit, kym som sama doma :)

pastrnak25

orchidejka,
mne este pocas statnic pomahala uhorka. Jedla som ich hadam na kila...plus oriesky, aj babany (aj ked toto nie su potraviny zrovna na chudnutie vo velkych mnozstvach, ale mne robili dobre v tom case)Plus som chodila na prechadzky, je to fajn pre telo aj pre mozog :).
Ideme na bicykle na cely den. Potenie som zatial nepostrehla. Naposledy ked sme boli, tak som mala miniku hrubu. (bolo asi 25stupnov) Pokial ideme rychlejsim tempom, tak sa ani nepotim, lebo fuka vietor. Ale to sa asi v lete zmeni, neviem. Ja sa tak potim na korculiach, ale to ma nejako netrapi...
potrebujem schudnut vela. 30kg, ale moj momentalny ciel je aspon 20kg.
Milky, len som mala ten pocit. Masa som prejedena. Uz len to, ze ho takmer denne varim mi ide hore krkom. Vacsinou si ho davam k obedu a na veceru mi ho teraz nahradi zelenina. Kedze uz je pomaly aj normalna ta zelenina, tak si radsej vyberiem tu ako maso. Pripadne este syry k nej.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.