Kto potrebuje schudnúť 20 a viac kíl - Podte do toho som nou!

Milky

Ahoj Pastrnak.

Pisala si: Ja som zredukovala večere, jem menej a budem sa sústrediť viac menej len na zeleninu.

Tak som sa iba spytal, co mas proti masu.
Nemam proti tebe nic, prepac ak to tak vyznelo, iba ma to zaujalo.

Kamilka33

Chudnúť vo dvojici je dvojsečné. Ak tá druhá baba je štíhla, potom smelo do toho! Ale ak to nie je športovkyňa, je vysoké riziko, že jedna z vás prestane chudnúť a stiahne tú druhú. Jedna z možností je aj venovať sa tancu. Napojiť sa na niekoho, kto ani nemusí vedieť, že cieľom je schudnúť. Ľudia, ktorí sa hýbu bez ohľadu na chudnutie sú najlepšia spoločnosť. schudnut-ako.sk

Maoam

orchidejka - nechcem sa vam tu moc pliest do temy, len som ti chcela dat tip, kedze sa momentalne vela ucis, bez sladkeho to nejde a ovocie ti asi celkom nestaci, skus - ak mas rada, kupit nejake sumive cukriky, na sposob cociek ake boli kedysi, je to vlastne rychly cukor, ktory sa ti hned dostane do krvi aj do mozgu, vyhybaj sa veciam ako keksy atd., lebo tam uz mas zasa prilis vela tuku, bielej muky, je to proste ovela väcsie zlo a velmi sa z toho pribera, tak skus to prve, alebo gumove maciky, ak mas rada

vela pi, vody, citronada atd., ziadne sladke limonady kupovane, surove ovocie, surova zelenina a ak chces chudnut, poobede a vecer vynechaj sacharidy (cestoviny, pecivo, ryza, zemiaky) a skus si dat bielkovinu veceru so zeleninou

a vela vela pi, uvidis, ze sa to pohne, len musis mat trpezlivost

drzim moc palce

orchidejka

urcite sa mi nepodari schudnut, uz mam v poradi tretie (este stale nie posledne :D) a ani pocas jednych sa mi nepodarilo schudnut.
ty ides zajtra na bike ci iba tak pomala celodenna chodza? ja strasne chodim nerada na tury na bicykli ked je takto teplo, lebo zo mna normalne az tecie. radsej sa v izbe vytrapim, ale v tejto horucave je to riadna makacka.
inak ja som tiez o mase nic nespozorovala, tak neviem ze k comu bol predchadzajuci dotaz mozno na margo toho ze ti nnabalili len salat a cibulku, tak to mozno bola dedukcia..tazko riect. ozaj pastrnak ja neviem ci som sa uz pytala, lebo moja pamat je strasna, ale ty chces kolko tak priblizne schudnut?

pastrnak25

orchidejka, hlavne sa sústerď na štátnice :) ja som počas štátnic musela stále niečo zobať, ale paradoxne som vtedy schudla :D

hej hej, babka je super :).

Milky, kde som písala, že mám niečo proti mäsu? Prečo mám pocit, že máš potrebu na mňa útočiť?

orchidejka

mas dobru babku, akoby vedela co prave potrebujes :)
no ja som sa tak maximalne prepchala v nedelu - sladkostami, ze to az mozne nie je. vecer mi az zle z toho bolo. cize teraz sa snazim sekat dobrotu. prave idem na rotoped.
a opat sa zacinam ucit na statnice, tak tipujem ze sa mi pri tom nebude nic chciet dodrziavat.

pastrnak25

Ahojte baby,

tak slivkové gule babka nespravila :D nabalila ma čerstvým šalátom a jarnou cibuľkou...takže spokojnosť na oboch stranách :).
Ja som zredukovala večere, jem menej a budem sa sústrediť viac menej len na zeleninu. Uvidím podľa pohybu.
Zajtra voľno, tak plánujem výlet. Hádam vyjde počasie.
ako sa vám darí?

Milky

Protein beriem, lebo nanho mam a som pohodlny na jedlo. To su len bielkoviny. Ked ma niekto rano (v mojom pripade o 6:00) jest syr, vajicka, tvaroh a podobne prirodne bielkoviny, je to v poriadku, rovnocenne, mozno i lepsie. Mojej pohodlnej povahe vyhovuje vypit pol litra mlieka s mojim osobnym proteinom. Mam v tom totiz uz zamiesane mineraly, vitaminy a klbovu vyzivu.
Jablko? Mozes samozrejme. Je idealne, ked jes vsetko, ale kontrolujes mnozstvo, aby toho bolo menej ako vydas zo seba energie.. Nic viac..