Kto potrebuje schudnúť 20 a viac kíl - Podte do toho som nou!

lekno009

stanka,ak chceš schudnut,musíš sa prinutit cvičit,aspon začat po troške,inak to nepojde,ja som začala tiež,a to mám bolesti nôh,krčove žily.Zmeň si aj stravu,a pojde to.:)

pastrnak25

stanka, a akú prácu presnejšie robíš? ak máš 12tky tak máš aj nejaké dni voľna?
Mne, keď som brigádovala a stála pri tom celý deň na nohách pomáhalo to, že som začala chodiť do práce na bicykli. 16km, čiže necelá hodinka. Veľmi mi pomohla zmena polohy tela a ten pohyb. Bicykel ak máš správne nastavený tak je dobrý aj na kolená, a chrbát a hlavu ťa tiež núti držať vzpriamene aspoň teda mňa, lebo aj som zhrbená, tak ma bolí...

stanka176

Ahojte dievcata. Ja vam tisko zavidim. Moja vaha je stale rovnaka.. nemozem vobec sportovat,ked pridem domov z prace, chrbat ma strasne boli, nohy ani nehovorim..celkovo je telo strasne unavene, ak by ste mali nejake rady.. :( krasny dnik prajem

twiks

ahoj,je to tazke zacat,ale staci kilo dole a hned mas lepsi pocit ja som skusila homeworksystem.cz tam tipy a triky ako schudnut a udurzat si vahu,zhodila som 12 kil,a vahu si drzim,vela stastia v chudnuti a zdravi pohyb

pastrnak25

orchidejka,

ďakujem aj ja tebe blahoželám a skoré uzdravenie prajem.
No ja mám digitálnu, ale pri sťahovaní nám padla na zem a stále mi ukazuje niečo iné :D
Podarí, ber to tak, že sa cítime lepšie, ja mám pocit, že aj vyzerám lepšie :D - krásne sa mi vyčistila pleť, tým, že vynechávam niektoré druhy jedál a snažím sa viac piť, zvládam dlhšie bicyklovať, skákať a chodiť, nezadýchavam sa tak veľmi pri športe, naučila som sa variť skôr, takže nejedávam neskoro v noci a hlavne chce sa mi variť, lebo mám energiu, takže samé pozitíva to má :) schudnutie bude už len čerešnička...

orchidejka

waau blahozelam. ja sa citim podobne, teda ked nie som chora :)
inak my mame taku predpotopnu vahu z roku 5, v prvom rade nie je digitalna, este rucickova, cize tam aj ked sa chces odvazit tak ti ukaze niekde v rozpati 1kg. ked sa postavis opatovne na vahu tak je zase inde ta rucicka :) celkom zaujimave je to vazenie, cize ja ju pouzivam len tak orientacne :P

och pastrnaaaaaaaak, musi sa nam to podarit!! musi!!!

pastrnak25

orchidejka, podarí, neboj :)
Ja som váhu odložila (podľa mňa je pokazená :))Nevidím zmenu na nohaviciach ani nikde, ale cítim sa lepšie. Mám viac energie a chuti sa hýbať, robiť niečo. Nie som skoro vôbec unavená. To považujem na začiatok za úspech :).

orchidejka

tak ja sa dalej snazim pokracovat v zacatej robote, vysledky ale nevidim ako vzdy :( cez vikend sme mali birmovku, takze o chudnuti ani naznak, pondelok, utorok som nabehla na stary rezim az som z toho ochorela :D :D :D
ja som normalne zvedava ze ako dopadneme, ze co budeme pisat napr v juli. ci sa niektorej podari nieco zhodit..