Máte radi svoju prácu?

Príspevok v téme: Máte radi svoju prácu?
filomena78

Som nezamestnaná a rozmýšľam či vôbec niekedy budem robiť prácu ktorá by ma bavila, lebo ja vlastne ani neviem čím by som byť chcela. Rok som bola na vysokej odišla som z nej, lebo ma nebavila a nešla mi ekonomika. Teraz som doma dva mesiace, sem tam nejaký pohovor ak sa nájde nejaka ponuka pre absolventa ale neviem ci si mám prácu hladat aj na druhom konci Slovenska, vy si hladáte po celom Slovensku? Lebo ja bývam este u rodicov, nikdy som nerobila.. zo skoly som odisla lebo sa chcem nejako nájsť, neviem co vlastne chcem už od 18 nejako plávam a neviem vobec ci vlastne v zivote mam uvazovat nejako takto ružovo ci budem robit niekedy nieco co ma baví alebo len chodit do práce a domov a dookola toto. Vás vasa práca baví, naplna vás? Ako ste našli to co vás naplna..

fero11111

ja som spokojny nadmieru mam fungujucu firmu 3 prevadzky v ke :) zijem si v pohode :D a mamr ad svoju pracu nestazujem sa:)este keby som mal vysnivanu kocku bolo by fajn ale to nebude nikdy :) ale zas nemozme mat setko ne ?

Adriana

A ano, je to moja siedma praca a ani jedna predtym ma nebavila. Dokonca ani ta vysnivana, z tej som usla po 3 mesiacoch. Treba si prejst aj tym zlym, aby clovek potom mohol ocenit, co ma.

Adriana

Zboznujem svoju pracu :) Vzala som ju ako z nudze cnost a doslova som sa v nej nasla. Uz rok a pol a stale ma bavi... PM :)

takajedna

no velmi si v dnesnej dobe vyberat pracu nemozes :) treba sa trosku vzchopit a nie len bezcielne sa motkat zivotom, bez snov a lutovat sa...:)

bevas

No ja svoju pracu nenavidim z hlbky mojej duse. Vystudovala som nieco co nenavidim z este vacsej hlbky duse pretoze to teraz aj robim. Preco? Prachy prachy prachy. Bud uspesna. Maj peniaze. Bud bohata. Cestuj. Kupuj. Hanob. Hrab. atd atd.
neviem vsak vobec co je pre mna to ,,prave,, orechove. nie sme vsetcia roboti ktori su naprogramovani a hned prvy den dospelosti vedia co chcu robit. neviem to doteraz. ako decko som chcela byt astronautkou a v puberte generalkou armady.

zewa

Nemusí každý vedieť čo chce robiť. Niektorí ľudia len prosto plávajú v prude zivota a sveta. A sú spokojní. Neriad sa tým, čo robia iní. Ja svoju prácu nemám moc rada, ale aspoň mám prácu. No pracujem na tom, čo naozaj chcem. A to som zistila až počas terapie, kedy som sa pozrela do seba a prestala sa nechať unášať tým prúdom sveta. Skús popracovať na sebe. Zistuj čo máš rada, nad čím premyslas. Aké hodnoty v živote zastavas? V živote môžeš mať všetko, čo si zaumienis. Tak si len vyber.

Xena

Toto je moja 2 práca v živote , ktorá ma baví a tiež som mala viacej zamestnaní, tiež som nerobila stále to čo sa mi páčilo ale bohužial ,človek sa niečím živiť musí.
Niekedy treba prejst aj zamestnaniami ,ktoré ta moc nenaplňajú kým nenájdeš tú prácu , ktorá ťa baví a naplňa.

pia

a ja som bola na x pohovoroch....hladala som pracu rok po vysokej-neuspesne az kym mi nezazvonil telefon a praca si nenasla mna :) zavolala si ma jedna stredna skola, ktorej som davno poslal zivotopit a MAM PRACU :)

pia

ja som cchela byt veterinarka, tak policajtka ako malicka, vzdy ma bavili prirodne a humanitne vedy a skoncila som ako ucitelka vytvarneho umenia, lebo umenie milujem :)