V živote som sa nebozkávala

Príspevok v téme: V živote som sa nebozkávala
Blair01

nemám otázku, potrebujem len niekomu cudziemu povedať čo nemám komu inému.
takže mám 18 rokov a v živote som sa nebozkávala, ale fakt! ako niežeby som bola špata, ale proste neviem to s chlapmi.
v 16 som mala prvého aj posledného chalana, ktorého som neľúbila, bol to len môj kamarát, ktorý sa-prosím pekne- rozplakal! ked som mu povedala že s ním chodiť nebudem, a tak som si s ním začala. Lenže ha- za 4 mesiace ma ani nechytil za pás, ani za zadok, pusy mi dával asi také ako svojej babke. Tak som sa rozišla. nie kvoli tým pusám ale kvoli tomu, že ma to už takto nebavilo, s človekom čo k nemu necítim nič hlbšie. SMS-kou. je to kruté, ale sama som bola vyplašená.
A teraz som už dva roky sama, a som zvedavá- keď raz nájdem chalana, ako sa asi zatvári, keď sa dozvie, že som úplne vytrepaná, že mu ani francuzáka neviem dať? a v podstate ani neviem, ako sa s dákym chlapom zoznámim... hanbím sa chlapovi aj odpovedať keď sa na niečo pýta... Tak to zo mňa kričí, a neviem to dať!

Marcelka001

Co je toto za spolocnost, ked si clovek mysli, ze je divny len preto, ze sa este nebozkaval??? Co je toto za spolocnost, kde vladne trend, ze od 11 treba mat "vztah" a sexualne skusenosti??? Co je toto za spolocnost?? Nechcem byt hnusna, mila "divna" 18 rocna, ale pokial by sa ti daky chalan v buducnosti za TOTO vysmial, ze sa nevies bozkavat len preto, ze si to este neskusala, tak budes strasne sprosta, ak si z toho budes robit velku hlavu. Bude to svedcit len a len o tom, ze ten chalan je nevyspely primitiv...Zmyslajuci ako cela dnesna mladez. Ja byt chalanom a najdem babu, ktora este s nikym nespala, nebozkavala sa a pritom je pekna, prijemna kocka, tak sa asi zblaznim od radosti. Dnes, kedy uz maju 15 rocne dievcata genitalny herpes, je vzacnost najst niekoho, kto nema este v sebe vsetky tie hnusne pliagy....A ty si o sebe myslis, ze si daka vadna....Vadny je cely tento svet...bodka

vilaamalka23

ja som mala prvý francúzky bozk v 14 rokoch a tiež som to neplánovala a na počudovanie to dobre dopadlo aj bez prípravy :-))

Agnes999

Poznal chalana co bol do 28 panic a potom prisiel o panictvo s prostitutkou. No su proste ludia ktorym tieto veci dlhsie trvaju, aj ovela dlhsie!

Meretseger

olivienkina odpoveď je úplne nádherná :D A pravdivá, samozrejme. Hej, Blair, nie si prvá ani posledná, čo sa v 18 ešte nebozkávala, ja som prvého chalana mala tiež v 18 a pri mojich bozkoch sa nesťažoval, a to som si ich predtým ani netrénovala, ani ma ich nikto neučil na špeciálnom kurze. To sa podľa mňa proste VIE :D A medzi nami, z francuzákov som mala panický strach, pretože mám od detstva vybitý predný zub a nahrádza ho mostík, ktorý by teoreticky mal byť pri francuzáku cítiť, a ja sa zaň hanbím, takmer nik nevie, že ho mám (tak to, Mer, hoď na verejné fórum, jo!). A teraz si s priateľkou niekedy narveme jazyk pomaly až do hrdla a ani raz nezisťovala, prečo mám také divné podnebie :D:D
Takže sa upokoj a bež niekoho pobozkať :D

popotvorka

ja som sa bozkavala asi tak ked som mala 18 rokov a uz vtedy som mala pocit ,ze mi pri tom "francuzaku" pulzuje v zilach krv pumpovana splasenym srdcom a taktiez som nevedela co ako a mala som z toho hruuuuzu ...... ale ono to naozaj ide nejak same od seba ,ako pise Mimulus ..... o to krajsie bude pre tvojho partnera ucit taku "vytretu" sa bozkavat ,ako nejaku radodajnu roznozku ,co sa mu vrhne roooovno na ..... hmhm

olivienka

jaaj... nechcem si z teba robiť srandu... ale proste mi to nedá - v 18 a ešte si sa nebozkávala, no to je vážne životná tragédia, rýchlo to musíš napraviť, inak sa do týždňa premeníš na fialového lietajúceho krtka :)
ľudia robia zo všetkého takú vedu, ja ťa síce chápem, ale skús sa trochu hodiť do kľudu, keď spoznáš chalana, ktorého budeš ľúbiť, nebudeš sa musieť nič "učiť", pôjde to samo ;) a určite sa ťa dotyčný nebude pýtať: "no ako Blair, koľkokrát za život si sa už bozkávala? aké si mala na vysvedčení známky z francuzákov?"
bozkávanie nie je veda, tak ju z neho nerob

Mimulus

Bozkávanie je úplne prirodzené - každý sa vie bozkávať či??? určite to vieš aj ty ale ak si chcela pobozkať niekoho ku komu si nič necítila tak...