Tucna?

Agnes999

Len ma k tomuto tak napadlo, v UK som mala spolubyvajuceho, Cecha, vyzeral jak taky Quasimodo. Maly, tucny, skaredy. Chodil na judo a hovoril, ze ho tam bali nejaka anglicanka, ale ze jemu sa nepaci, ze je tucna. No vsak dobre. Neskor sa predsa len dali dokopy a doviedol ju do domu. A my sme len zirali! Mlada krasna baba, blondinka s dlhymi vlasy, pekna tvaricka, stihla, nie anorekticka, podla mna mohla mat konfekcnu velkost tak 38-40! A ze zrovna hentomuto Quasimodovi sa zdala tucna! Jak to s nimi nakoniec dopadlo neviem, ja som sa potom vratila na SK. Ale ten mohol byt rad, ze ho vobec nejaka chce a ze ho chce este k tomu taka sexica! Ale jak som uz povedala, nastastie takychto co chcu anorekticke kostry az tak vela nie je.

Agnes999

Tvoje BMI je v norme, ma byt medzi 20 a 25 a ty mas 24. Ak by si mala 50 kg mas BMI 18,8 takze nepocuvaj tychto podla ktorych je zena pekna len ked je to kostra obalena kozou. Nastastie nie je vela takych!

-kamka-

Myslím, že si normálne dievča, tučná vyzerá celkom inak :-), takže neblbni, snaž sa veľa hýbať a možno už teraz si krásna