Agresívny muž

Príspevok v téme: Agresívny muž
Ivka0115

Dobrý deň ... Rozišla som sa s priateľom preto lebo začal byť agresívny a chladný. začal to robiť po 2 rokoch zo sekundy na sekundu sa zrazu zmenil a dovolil si položiť na mna ruku. Už neviem ako ďalej ako mám zistiť odpoveď na toto :( Veľmi ma to trápi lebo ho milujem ale nechcem aby ma bil. On mi stále tvrdí že už sa to nezopakuje je o tom presvedčený vidím že sa trápi že som sa sním rozišla. Myslíte že takýto človek by sa dokázal zmeniť ?

Azino

Slobodná má pravdu. Ja mám už skusenosti z dvoch manželstiev a najlepšie je žene samej. Som rada že mám dieta, teraz už veľké, ale som zistila že žena je omoc sebestačnejšia ako muži. A nemusia si nič dokazovať tým že fackujú toho druhého ktorého údajne milujú.Ja som si na svoj chlieb vždy musela zarobiť a pritom sa starať o celú domácnosť. Takže odporúčam s agresívnym mužom čo už teraz mláti ženu sa už nikdy nekontaktovať. Čas všetko zahojí.

marsia1210

Ahojte....som vydata vyse pol roka...no moj manzel sa po svadbe zmenil o 180 stupnov....vobec ho nepoznam a neviem co vsetko mozem od neho cakat...musim byt velmi opatrna co robim a ako sa spravam...ale on ma dokaze vyprovokovat do totalneho amoku ...tyra ma psychicky aj fizycky....je tazke od neho odist...mam dieta a zijem v cudzej krajine daleko od domova a rodiny...z toho cloveka nemam nic...ziadnu lasku,ziadnu uctu ,ziadne peniaze ...proste nic....dokonca ma dokazal podviest pred mojimi vlastnymi ocami....ako vyhovorka bola ze bol velmi opity a nevedel co robi...nechapem to ...nic nechapem.....som zufala...preco som to nevidela aj pred svadbou?? preco som sa vydala? Budem to lutovat do konca mojho zivota...jeho zivot s nim mi nic nepriniesol...len depresie,fyzicky a psychicky kolaps...zacinam dostavat rozne choroby co som pred tym nikdy nemala a viem ze je to zo psychiky....najhorsie je ze vsetko vidi moj syn ktory ma dva roky a on ani neni jeho biologicky otec...neviem co dalej...nechcem s nim ostat ale je tazke si tu nieco najst a bojim sa ze do toho momentu pokial odidem ma moze aj zabit...on je toho schopny...on je sam psychopat a snazi sa ho urobit aj zo mna...viem ze mi nepomoze nikto len ja sama ale mam potrebu dat von svoje pocity...

karotka

Tazko povedat, moj oco raz udrel mamu pastou do ramena ked ho nejak silno stisla a hucala, vtedy sme mu so sestrou povedali ze je debil a vystupili z auta... Nikdy predtym ani nikdy potom sa to nestalo, moji rodicia mavaju talianske hadky, ale su spolu 26 rokov a maju sa radi. Nemyslim si ze moj oco je nejaky nasilnik, keby sa mama mala rozhodovat podla tohoto jedneho, a nechala by ho, urobila by hlupost. Druha vec je, ze sa to nestalo v prvych rokoch vztahu,v tom pripade by som sa asi bala, aj ked zalezi co je "dvihol ruku" a ake boli okolnosti. Ale nie je zas uplna pravda, ze "ked to spravil raz. spravi to znova", nemusi, za kazdych okolnosti. Ak by sa to stalo druhykrat, urcite by som s nim nezostavala. Ale zalezi aj na tom ci je ten vztah okrem toho fajn... ale chladny tiez neznie uplne ok. ..

Laara

tiez som toho nazoru, ze ak to spravi raz, tak je velka pravdepodobnost, ze sa to bude opakovat..samozrejme mozu exitovat vynimky potvrdzujuce pravidlo..no ak ma raz niekto sklony byt nasilnicky a agresivny, ked mu prasknu nervy..tak od takeho co najdalej

Fero M.

Ams mbe je to jefno v podstate. Ale uvidis pokeacovanie temy dalej. Chlap ktory rax udrie ma vysoky predpoklad ze ju udrie zase. Raz ju udrel a udre ju zas to je iste. Mozno sa bude kontrolovat viac ale praskne zase casom

Fero M.

Nejaku dobu ta neudrie a pride to zas to ti garantujem!! Nasilnicke sklony na zaciatku potlacal a teraz si dovoli viac. To iste mala moja sestra doma a riesila to co ty. same sluby a docasny klud. Vysledok? Za 3 roky vztahu, posledne dva roky bitky a zlomeniny. Milujes ho ale sprav si zadne dvierka v hlave lebk aj ked ho milujes naorava je nemozna...