Zarastajúce chĺpky

Príspevok v téme: Zarastajúce chĺpky
patrisia

Ahojte,
mám problém so zarastajúcimi chĺpkami. Trvá to už dlhšie a neviem čo mám s tým robiť. Predtým som si holila nohy žiletkou a odvtedy mi zarastajú. Teraz už len strojčekom, zlepšilo sa to, ale stále som sa ešte všetkých nezbavila. Niektoré sú hlbšie a keď sa mi podarí ich vytiahnuť, zostanú mi také biele jazvičky. Mám celkom opálené nohy, takže tie biele miesta vidno. Snažím sa robiť si peeling, krémovať, no stále to ešte nezmizlo. Som z toho už zúfalá, prosím poraďte mi.

Ďakujem

Iba Katka

Veet má ten produkt na svojich stránkach, to znamená, že ho ešte vyrábajú. Asi je len problem s dostupnosťou

oli

ja zháňam veet proti zarastaniu chĺpkov už dlhšiu dobu po rôznych drogériach a nič,neviem či ho už nevyrábajú alebo je to len výpad,chcela som ho vlastne tiež skúsiť či je tak účinný ale nie je k dostaniu,ak má s ním niekto pozitívnu skúsenosť budem rada ak napíše.

orchidejka

neexistuje taky pripravok proti zaraataniu chlpkov? Dostat ho v drogerii ale ja uz neviem prrsne ako sa vola, no pred par rokmi bol riadny boom okolo neho..nevies co myslim? Mozno ze aj teraz este je