Tyk v ľavom oku

Príspevok v téme: Tyk v ľavom oku
veronicka2

zdravim mam 24 rokov, ziadne lieky neberiem, som zdrava. od zaciatku decembra ma trapi tyk v lavom oku. do vtedy som nieco podobne nemala. v tom decembri som sa dost vynervovala dake 3 dni nervov a stresu) fakt to bol extrem a potom to zacalo. potom som sa samozrejme ukludnila lenze tyk pokracoval, najprv islo o tyk ktory bol raz za za den a trval chvilku, zacala som brat B complex brala som ho mesiac, tyk skoncil. vtedy som mala relativne dobre obdobie ziadne nervy stres nic tak neviem ci to bolo preto ze som bola aj ja pokojna. vcera som sa znova strasne vynervovala a mala som tyk od rana do vecera ale nie slabunky ako do teraz ale riadne mi oko sklbalo nech som robila cokolvek. trvalo to cela bozi den. neviete co mam robit? dnes som chcela ist za ocnou ale neordinovala, a mam pocit ze bude treba ist k neurologicke. mate s tym skusenosti? co to moze byt dakujem

panika

tak po prve..TIK sa pise s I..v Tvojom veku by si to uz mohla vediet. tiky na tele su ako papinak (kuchta)..ked hrozi vybuch, tak pridu..porozmyslaj o psychoterapii..naucia Ta odburat stres

painless

Ahoj Veronicka,
Jednoducha masaz trigerpointu Ta Tvojho tyku navzdy zbavi. Trigerpoint, ktory Ti tyk vyvolava, najma, ked mas stres, sa da najst v malinkych tvarovych svaloch. Prid do Zvolena na Prezentaciu o bolesti (16-marca), ale aj o inych tazkostiach, ktore Trigerpointy vyvolavaju. Stres Ti Tvoj Trigerpoint moze vydrazdi tak, ze zakazdym vystrci "rozky"...najma vtedy, ked to najmenej cakas.
Prihlasit sa mozes na -odkaz odstránený-

veronicka2

myslis? ja som zial ten typ osoby co ju rozhodi aj malichernost a trapim sa nad vsetkym a vsetko ma vie napalit som strasny stressman. potom som akoby bez kontroly...len ide o to ze ja som taka cely zivot a ja sa cudujem ze preco sa to prejavilo az teraz v 24? ked som taka od malicka...