Ako je to s vami, ženami?

Príspevok v téme: Ako je to s vami, ženami?
travka

Strasne ma zaujima jedna vec. Mam nejaku (mozno hlupu) predstavu, ze pre kazdu zenu existuje v kazdej chvili niekto kto o nu ma zaujem. Je to tak? :)
Konkretna otazka, citite sa (Vy zeny) obletovane? Je to urcite viac nez individualne, zaujimaju ma preto Vase nazory a Vase skusenosti :)
Ako sa k tomu staviate Vy, ktore mate partnerov, ktore ste " nedostupne ", ktore tuzite po (tom spravnom) partnerovi, po laske?

panika

dufam, ze nie si chory ziarlivy maniak...jasne, ze kazda z nas sa citi byt krasnou a obletovanou..inak ba sme nemali dovod zit..ak ju milujes, tak jej to povedz

mango.tree

ano, ja som obletovana chlapmi. uchylmi, psychousami, aj normalnymi, obycajnymi aj peknymi, jednoduchsimi aj inteligentnejsimi, obcas aj prachatymi, a co z toho, ked ten, koho by som chcela jedineho na svete na mna .ebe! tak.

travka

chcel som vediet ako to vnimaju zeny, to je vsetko :D nemusite ma tu hned ukamenovat.
Akurat ma zarazaju vase utocne reakcie :)))

M 25

totálne odveci téma.. dalšia :D
čo je to s vami ludia? také somariny vás zaujímajú :D

robím v čisto chlapskom kolektíve, som atraktívna, som obletovaná :D haha

no a čo ti dala táto info?

Summer128

Prvé, čo mi napadlo bolo , prečo ťa to tak zaujíma ?
Vždy sa niekto nájde , tak by som to nepovedala , ale záujem sa vačšinou niekde prejaví . Ide hlavne o to či si to žena všíma ,či chodí na miesta , kde je možnosť niekoho spoznať , či sama flirtuje , alebo radšej cúvne.
Ja osobne sa nehrám na pani nedostupnú ,ale čo sa týka vzťahov som opatrnejšia. Ale v podstate skor by som brala normálny vzťah ako len flirt alebo pár nezávezných stretnutí .
Nejde o kvantitu ,ale o kvalitu :)