Nízke sebavedomie

Príspevok v téme: Nízke sebavedomie
Brenda

mam jednu kamaratku ktora je presny opak mna...veri si a ja nie...neviem ako to mam napisat ale asi jej zavidim...ja som naopak zase moc ticha taka nie moc vyrazna a vsetkeho sa bojim najme novych veci situacii....a stve ma to...neviem ci mam zacat chodit na nejaky kurz ci sedenia....no jednoznacne uz taka nechcem byt...a myslim si ze to zalezi od toho kto ma aku povahu a tym ze ja mam moc dobru povahu tak sa necham vyuzivat a neverim si...tak neviem ci sa to da vobec zmenit..znami mi hovoria ze som pekna baba a keby som si viac verila tak nemam problem z nicim...:( no neviem co dalej co mam pre to robit...ludia mi hovoria ze to je vo mne ze ako sa k tomu postavim ze co s tym ja sama urobim..:( ako si mam viac zacat verit?

tinka20

ja ti poviem takto ... este pre asi 3-4 mesiacmi som sa citila presne ako ty... bez chalana, hanbliva, vravela som si aka som skareda, a neviem co. potom som si ostrihala vlasy a znie to sibnuto ale vtedy som sa pozrela do zrkadla a pomyslela som si, aka som kocka :D nehovorim teraz, nech si ides dat ostrihat vlasy, ale mozno to chce len zmenit pohlad na seba. Uces sa, oblec sa alebo sa namaluj tak, aby si sa proste citila dobre, povedz si: vyzeram dobre :) vidis, ked si uz vsetci okolo teba vsimli, co v tebe je, tak asi na tom daco bude :) venuj sa tomu co ta bavi, a hlavne sa vzdy zabav, lebo nic v zivote nejde brat vazne...raz to urcite pride a budes ziarit sebavedomim :)