Azitrox - 2 balenia

orchidejka

pozri sa, ty mozes tazko posudit aky zapal v tele mas a ake je rozsiahle tvoje ochorenie. zatial si uzivala tieto lieky tri dni ak sa nemylim ze? cize ja by som na tvojom mieste pokracovala v liecbe dalej, dalsie tri dni - lebo si mozes sposobit to ze sa uplne nevyliecis hoci si myslis ze si uplne v poriadku a o tyzden dva ci tri sa ti moze dane ochorenie vratit resp. prepuknut do niecoho vacsieho..ak ti to za to stoji, tak uz atb dalej neuzivaj. ja osobne som proti atb, asi by som ich zacala uzivat len keby nebolo inej pomoci a dost sa im aj vyhybam a vidis ze napriek tomu ti neradim ich vysadit. ked si ich uz raz zacala uzivat. a ak by som ti mohla odporucit zacni uzivat nejake probiotika aby sa ti obnovila mikroflora v crevach kedze atb ti rozhodili cely organizmus

orchidejka

tak azitrox su antibiotika a mas 250 ci 500mg? vlastne to je jedno lebo ak mas 25Omg tak uzivas kazdych 12hod 1tbl a ak mas 500mg tak beries kazdych 500mg 1tbl. vzdy je potrebne dobrat cele balenia co predpisal lekar a hlavne doraz na to sa kladie pri atb..vies ked ti povedal ze uzivat 2 tak douzivaj 2, mozno mas nejaky rozsiahlejsi zapal ktory treba riadne preliecit..