Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kyve sa mi predny zub - mam 24 rokov

Príspevok v téme: Kyve sa mi predny zub - mam 24 rokov
veronicka2

zdravim vsetkych, momentalne mam neskutocnu paniku pretoze som zistila ze sa mi kybe spodny hned predny zub :(
ten zub ktory sa mi kybe zial nema dasno, mala som pred 3 rokmi operaciu dasna, pretoze som mala uzdicku, ktora mi ho cele stiahla dole. takze ten zub mi nechrani dasno.
co mam robit ja som v maximalnej panike prosim pomozte mi, ja nechcem aby mi vypadol prvy spodny zub :´(

Agnes999

Jo, objednaj sa k zubarovi. My nevieme ci sa da zachranit. No keby sa aj nedal, dnes existuje viac moznosti umelych zubov, mozes si vybrat. Moja spoluziacka mala umely zub uz na strednej, tiez predny ale horny, ten umely bol na nerozoznanie od ziveho. Nepanikar a bud rada, ze v dnesnej dobe mame taketo moznosti, pred 100 rokmi by si musela ostat bezzuba!

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.