Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chlorella - vit. A a rastovy faktor

Príspevok v téme: Chlorella - vit. A a rastovy faktor
rhea

dobry den, uz je to otrepana tema, ale predsa mam par otazok...
objednala som si chlorellu (+ ovos k tomu) a az potom ma napadlo, ze je tam napisane, ze podiel vitaminu A v nej v dennej davke tvori az 280% ODD. Bojim sa, ked to budem uzivat 3 mesiace, ci nehrozi predavkovanie... moze take nieco nastat? taktiez obsahuje rastovy faktor- citala som, ze ten moze podporit aj rast rakovinovych buniek... aky je prosim vas nazor? je tam riziko? dakujem vopred za pripadne odpovede!!

RNG

Never straseniu, co vychadza z farmaceutickychzdrojov, kde sa snazia zvysit spotrebu liekov a potravinove doplnky im v tom zavadzaju.
Naopak, chlorella a ine zelene su protirakovinne z roznych dovodov a pouzivasju sa uspesne pri lieceni rakovin ako odmorujuce a posilnujuce doplnky.
ODD vitaminu A je absurdne nizke, predavkovanie zacina az pri dlhodobom brani 50 000 IU/ 15 mg. Totiz tukorozpustny vitamin A neskodi, pokia. sa v pecenie nenahromadi prilisne.A aj to sa jedna len o formu tukovu, nie vodorozpustne karotenoidy, ktore telo po case vyluci a nemozu sa teda hromadit

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.