Gynekolog....

Príspevok v téme: Gynekolog....
nikinkaaa

MAmotazku, raz, ked som mala urcity problem so zapalom vajecniku, moja mama to odignorovala a povedala, ze to nic nie je, kedze ma to krute bolelo rozhodla som sa to prebrat do svojich ruk a sla som ku gynekologicke. Po 2 rokoch sa rozhodla, ze potrebujem ist 1x ku gynekologicke, ale k tej jej nechcem ist. Nepocula som na nu ani pol dobreho slova. SO svojou som velmi spokojna, no nevie,m ako to vysvetlit mame, ze som uz bola...prave vtedy ked tie bolesti boli len take...........ze som sa az zvíjala od krcov, ale to nic nebolo, to sa mladym dievcatam stava casto....Nechcem ju ranit aj ked by bolo asi najlespie jej vsetko vykricat.....No chcem jej to povedat nejako jemne...

nikinkaaa

Proste na ma predstavu , ze ku gynekologicke este len pojdem a k tej jej , na ktoru temer vsetci nadavaju.. Proste chcem jej to nejako povedat, alae nie tak, aby som ju ranila...nechcem jej vycitat, ze som bola pre nu pred par rokmi taka lahostajna...........

xantipa

nechápem tvoju otázku. Išla si ku gynekologičke lebo si mala problém.... a tvoja mama to nedokáže pochopiť? Prečo by si jej to mala vysvetľovať?