Je divné sa ozvať?

Príspevok v téme: Je divné sa ozvať?
400Girl

Chodila som s jedným mužom asi tak 3 mesiace , nebol to dobrý vzťah ,lebo mal zlú minulosť a stále ho ´tahala dole . Nakoniec mi ublížil , veľmi ponížil , možno ma podvádzal ...a podobne , rozišli sme sa .
O pár mesiacov sa ozval a chcel ma spať , že mu chýbam a podobne , ale povedala som ,že to je za mnou , že mi ublížil .
Občas mi napadne ,že či by som sa mu nemohla ozvať . Chcela by som len vedieť či je v poriadku , či si udržal prácu , zostal ďalej od istých ľudí , alkoholu , drog a podobne ... bolo by to príliš čudné ?
Ďakujem za odpovede.

Iveta Michael

ZamysliteSa...

Toto je dosť kontraproduktívne čo píšeš..ona s amôže na neho opýtať len ako na človeka - ale aj na to by som radšej zabudla...ale ako potenciálny partner v žiadnom prípade nie!

A ty jej tu neraď že sa má znova o neho zaujímať..a čo by nasledovalo? To isté čo už jej urobil..a on si teda jej záujem NEZASLÚŽI!

Tvoj postoj k tomuto je úplne laxný a naivný...konať dobro treba ale tak isto je napísané že..

,,nehádžte perly sviniam,, !!!

ZamysliteSa

Som rada ze mas uctu k sebe a rozisla si sa s clovekom ktory ti vedome ublizoval. Na druhej strane je obdivuhodny tvoj ludsky zaujem o takeho cloveka, pretoze hnevat sa a pohrdat ludmi dokaze kazdy, ale odpustit a snazit sa spravit z nich lepsich ludi je uz dnes vzacne a dokaze to naozaj len silny a nesebecky clovek. Nikdy sa nenechaj ponizovat, ale nezabudaj ze aj privelka hrdost cloveka znizuje.. ved kazdy jeden z nas robi dobrovolne nejake zlo, ci uz myslienkou, alebo cinom. Snaha pomoct oslobodzuje:) Drzim prsty!

M 25

zabudni uplne na neho .. vždy, ked ťa bude zlanári táto myšlienka na neho, spomen si, ako ti ublížil!! čo ti spravil!!
ozveš sa mu a tým mu dáš aspon nádej, že budete zas spolu .. tak na to kašli ..
máte už svoje životy

nathalia09

Čitaj čo si napísala.

Nakoniec mi ublížil , veľmi ponížil , možno ma podvádzal ...a podobne , rozišli sme sa .

Ty sa onho ešte chceš zaujímať ako sa má???
Prosím ťa,zabudni na toho človeka,nezaslúži si to.