Krčna chrbtica, pocit na odpadnutie

Príspevok v téme: Krčna chrbtica, pocit na odpadnutie
zukume

Dobry den.mam 21.mam problemy s krcnou chrbticou,chodila som na neurologiu,rehabilitacie(elektroliecba),EEG-dobre, ocne-dobre,RTG-kriva krc.chrbtica,no zhorsuje sa mi to.bolieva ma hlava,je mi zle,hlavne v MHD mam neustale pocit na odpadnutie,strach,musim hned vystupit,zavraty,hlavne v uzavretych priestoroch bez pristupu vzduchu mi je zle,proste mam uz problem pohybovat sa po meste,aj za sedenia mi je zle,stracam vedomie,trpnu mi niekedy ruky,cvicim ale necitim zlepsenie,mam pocit neustaleho smadu,uz naozaj neviem co mi je,citim sa slabo,tazko sa mi dycha,mam ist este na neurologiu,lenze dalsie tabletky uz nechcem,nerobili mi dobre,neviete mi nejako poradit?na koho sa obratit alebo ake vysetrenia este podstupit... dakujem za kazdu radu! Zuzana

Julča

Prosim vas ludia.. v poslednej dobe ma často boli hlava,toči sa mi hlava je mi stale zle, nechuti mi jesť, je mi na vracanie a som stale unavena.. čo to môže byť? fakt už ma ot nebavi ked pridem každy deň zo školy a vždy mi je zle... kedysi davnejšie ma asi tri krat do tyžna bolela hlava .. ale vrja bolo všetko okey.. potom ot nejako prestalo.. mala som aj zablokovany nejaky sval pri krčnej chrbtici..

rozi

Príde to náhle,niekedy ako na odpadnutie.Už som si myslela,že so svojou psychikou to nemám v poriadku.Teraz viem,čo môže robiť chrbtica.....Najhoršie je na tom to,že sa bojím byť doma sama....čo ak odpadnem????!!!....

rozi

čo dokáže chrbtica,to som si ani nemyslela, Pri uzavretých priestoroch,vo vlaku či autobuse som mala pocit,že odpadnem.Teraz chodím na rehabilitácie,viem,že tomu je na príčine chrbtica

Rebeka0001

Dobry den. Mam 28 rokou, a moj problem spociva, v patnickach. Teda aspon v jednej v lavej strane.Podla doktorky ju mam stiepnutu, teda az rosipanu, podla rengenu, cez leto sa s tym da zit ale ked nastanu chladne dni, zacne sa to ozyvat, minuly rok som behala len po pohotovostiach, je to strasna bolest. Chcela by som s tym nieco spravit, ale doktorka mi operaciu neschvaluje. poradte mi dakujem.

huhuhu

Podľa mňa by každý kto má takéto problémy, mal zájsť za doktorom, nech mu odblokuje chrbticu. Určite sa Vám uľaví. Chodí sa s tým neurológovi, ktorý určí aj masáže alebo parafín, elektroliečbu. Hlavne nech je tá chrbtica uvoľnéná, nech je odblokovaná. Odporúčam kúpiť si ortopedický vankúš, nehrbiť sa a mať krk v teple.

MalaSimonka

Ahojte!Moje problémy začali pred nedávnom. Ráno po ceste do školy mi bolo zle na odpadnutie, neskôr som mala horúčku, nevládala som, neustále tlaky v hlave, malátnosť, pocit na vracanie...nedá sa to vydržať.Ako môžem takto normálne fungovať a vôbec niekam chodiť?Mám len 17 rokov a nerada by som pre toto prestala chodiť do školy.Začal ma bolieť sval pri chrbtici, bola som na pohotovosť a doktorka povedala, že to mám úplne stuhnuté.Som objednaná na neurológiu a takysto na akupunktúru.Robí to jeden doktor, volá sa Šuch a býva v Krušovciach. Už som u neho bola, takým zvlášnym prístrojom vám ukáže čo v tele máte v poriadku a čo nie. Je tam všetko.Srdce, obličky, žlčník, pohlavné orgány, proste celé telo. Takto sa aspoň vyhnem behaním po doktoroch, on zisí čo mi je za pár minút plus spraví aj akupunktúru. Tak už nech to je, lebo takto sa naozaj žiť nedá. Všetkým držím palce

karioll

miladka20
urcite mat stabilizovany tlak,niektore lieky mozu vyvolat taketo problemy,hlavne nikdy nezabudni,ze kedze si hypertonik,nikdy ti nemozu robit masaze v oblasti krku a nemal by sa ani chrbat,viem o pripadoch,ktorym to tak rozhadzalo tlak,ze skoro zomreli.
lenze to vie kazdy neurolog,ktoreho by si mala navstivit

odpovedam

ja by som zasla za nejakym skutocnym odbornikom, na masaze, pripadne odblokovanie chrbtice. Mne byvalo zle prave pre zablokovany stavec na krcnej chrbtici. Mala som aj nejake tabletky, tie mi vsak dal neurolog.

miladka20

TAK S čIM MAM ZAčAT? BERIEM TABLETKY NA TLAK , NA BUšENIE SRDCA, PO MAMKINEJ SMRTI TO Už JE 3 ROK FRONTIN NA UKLUDNENIE. NECHCEM Už žIADNE TABLETKY NAVYšE.... ALE CITIM SA VELMI ZLE.