Antikoncepcia a akne

norah

Rada by som vedela, po akej dobe od Začatia užívanie HAK môžem čakať Zlepšenie stavu pleti. Počula som, že až po 1/2 roku alebo dokonca až 9-tich mesiacoch. Aké máte vy skúsenosti.
Díkejs

Hviezdicka

no jasne, ved citam si vselijake vyhody a samozrejme aj nevyhody... aale vies chcem byt chranena hl. pred otehotnenim, nie potom bojovat s tehotenstvom a dieta si teraz urcite nemozem dovoli, najprv dostutovat a potom si zarobit no a az potom rozmyslat o dietatku... mne ide hlavne o ochranu a na ruhom mieste aj o plet... ja som si uuplne vedoma ze to skodi na pecen... ale teraz su aj take antikoncepcne tablety, co maju uplne minimum hormonov a chrania rovnako...

Lenush

fraisee - povedz mi, ktore tabletky neskodia na pecen? beriem hak a som informovana o vsetkych moznych aj nemoznych nevyhodach a nie je to ziadna tragedia...

zienka

Fraisee, ja napriklad s tebou uplne suhlasim a keby som nemala taketo problemy, tak ich tiez neberiem, ale niekedy je to fakt nevyhnutne a dost pomozu...Keby som mala normalnu plet, tak by som ich nebrala, ale ked mas nejaky problem, vies ako to je, tak sa aj slamky chytas.

fraisee

Hviezda - tebe radim aby si ziskala o antikoncepcnych tabletkach viac informacii.. precitaj si napr o vplyve na pecen. vidis v nich len same vyhody.. ano, bezpochyby vyhody maju,ale tych nevyhod je tiez dost vela

zienka

Inak baby, mne tiez kozna nasadila antikoncepciu aj bez gynekologa, neviem, ale potom som tam aj tak sla nejak po pol roku.

Hviezdicka

sofija a prehliadky sa voobec nemusis bat... nieje to nic hrozne, da sa tho oprezit... ja som sa tiez bala a f poho... nahmatala mi brusko, vopchala do mna thake zeleza, heh.. ono sa tho zda hrozne ak to vidis, ale v tele tho ani necitis ked ti to tam da, akurat to je velmi chladne... ale f pooho... urcite sa netrap... a spravila mi aj ultrazvuk...

Hviezdicka

hormony by ti nemali nic rozhadzat, prave naopak... mali by ti napravit, ci uz plet, menstruaciu, ci bolesti pri nej, dlha menstruacia no a samozrejme ochrana proti nezelanemu otehotneniu... a koopec inych problemov, ci uz nadmerne ochplenie atd... takze tie hormoby su aj na nieco dobre, no samozrejme ze aj niekedy zle, ked ti lekarka zvoli zlu antiku... kolko ludi, tolko chuti... asi thak... :P

lucy 23

Sofija, nemusis sa nicoho bat kozna ta posle ku gynekolo. a ta ti predpise HAK. Kozna ti predpise len Roauccutan. Aspon v mojom pripade to tak bolo.