Antikoncepcia a akne

Hviezdicka

jooj, drzte palce aby mi to vyslo :)) lebo mne nejde o to, aby mi t oplatili... ale o to, aby som nemusela skryvat tabletky a potajomky brat... lebo keby mi nasli thak by sa uz tazko vyhovaralo, radsej im povedat vopred :)

Veronika L.

ked len to, daj si predpisat nejaku antikoncepciu, napr. Regulon, Diane alebo neviem a povedz jednoducho doma, ze ti to odporucila kozna kvoli pleti (nemusi to byt len kvoli vyrazkam, ale aj celkovemu upravenie pleti napr. sklon k mastnej pleti, nadmerne ochlpenie, pravidelna menstruacia) proste je vela dovodov, ktore mozes udat ak nechces pred rodicmi s pravdou von. Nic ti na to nemozu povedat a koniec koncov, vzdy lepsie ako oznamit, ze cakas babo. Jednoducho povedz, ze kozna ta poslala ku gynekologovi kvoli anitkoncepciu na upravu pleti. Ku gynekologovi musis ist kvoli vysledkom krvi a na citologiu a ak bude vsetk o.k. od ti predpise antikoncepciu a je to,u mna to bolo to iste

Hviezdicka

no ked ja to mam troska skomplikovane :) chodim ku koznej, mam uz da sa povedat celkom dobru plet, ale chcem si dat predpisat antikoncepciu, pretoze mam priatela uz dlllho a uz nam to lezie na nervy kazdy mesiac cakat na menstruaciu :)) no a nechcem si to davat potajomky, chcem aby o tom rodicia vedeli, ale chcem to povedat tak, ze kozna mi odporucila.. :)) ci vy nato? a je pravda, ze od antikoncepcia sa robi celulitida??

Veronika L.

jednoznacne ku tvojej gynekologicke, ta ti aj odporuci typ tabletiek v zavislosti od stavu pleti, ja som brala Diane a pomohlo to a velmi, som bola sama vyrazka a teraz v pohode, po roku mi to zmenili na Regulon ale ten uz neberiem kvoli pleti, dobre su vraj aj Zanet (neviem ako sa to spravne pise)

sisulienka

antikoncepciu ti nemoze dat kozna :) chod na gynekologiu a urobia ti krvne testy a potom uz len ti predpisu tabletky, ja som brala marvelon a pomohlo mi to. prajem vela stastia :)

Lenush

ku gynekologicke a ta ta posle na testy aby zistila, ktora antikoncepcia bude pre teba najvhodnejsia. ja na plet odporucam Minervu