Biely povlak a vytok

Príspevok v téme: Biely povlak a vytok
antala

no tak zacnem asi tym ze mam 18 rokov. ked som bola mladsia asi okolo tych 11 tak som si vsimla ze sa mi vytvara v malom mnozstve taky biely povlak medzi pyskami ale myslela som si ze to je normalne. vytok som ziaden nemala alebo ak tak slaby. ked som dostala prvy krat menzes tak mi zacal aj vytok zo zaciatku ho nebolo vela. taky hlienovity,biely.po case sa ho produkovalo viacej ale aj to som si myslela ze je normalne. ten biely povlak som nesledovala, ale ak sa mi robil tak v uplne malom mnozstve a teraz mam vytoky tiez tie iste hlienovite a biele a je ho vela (niekedy mam vlhke az rifle). mozem povedat ze mam vkuse mokre nohavicky. ked sa vecer idem sprchovat tak mam na nohavickach dost velky zlty flak a zapacha. (ten zapach neviem ku comu prirovnat ani ho neviem opisat). a posledne dva tyzdne som si vsimla zase po rokoch ten biely povlak a tvori sa ho viacej ako inokedy. je to ako keby tvaroh a tiez trochu zapacha. tieto problemy mam uz od 1. menzesu ale v poslednom case mam pocit ze sa zhorsuju. a dodavam ze ma nic neboli a ani nesvrbi a nemam pravidelnu menstruaciu od zaciatku. vopred dakujem za rady. a ku gynekologovi pojdem len chcem vediet aj vase nazory a skusenosti.

akinom007

nic nezanedbaj urcite radsje chod gynekologovi nemas sa za co hambit, ked ot zanedbas mozes to mat potom chornicke

antala

rocky23: ja nemam tvarohovy vytok. mam to ako ty hovoris vytok ktory zapacha kyslim a tvori sa mi biely povlak na piskoch a neviem ci je to normalne. a vytok je priesvitno biely a je ho vela az prilis vela.

Katka333: ja nemam zlty vytok len on zozltne potom na gatkacha zacne kyslo zapachat a je mi to neprijemne ked mam stale mokre gatky a zapacham.

a obom este dodavam ze slipovu vlozku nosit nebudem poprve aj preto ze mamka ju nosila a dostala mykozu, pod druhe necitim sa pohodlne a po tretie by som ju musela nosit vkuse kedze vzdy mam silny vytok.

costym: dam vediet. zajtra idem ku gynekolgovi tak aj ja som zvedava len sa boji ze sa strapnim ked mi povie ze to je normalne :D ale tak couz ked sa s tym hanbim rozpravat s rodicmi. a mozno sa aj porozpravam s mamkou a nakoniec nepojdem. uvidim co a ako ale v pondelok dam vediet

rocky23

radsej si precítaj nieco na tému výtok www.zdravie.sk zena moze aj spinit, ked má nepravidelný menzes, alebo napr. berie antikoncepciu, mám uz dost rokov, problémy tohto typu nemám, ale úplne to chápem, ze hlavne u mladých dievcat je to tazké, nemajú sa s kým o tom poradit a strasne sa trápia pre kazdý malilinký výtok a najhorsie je, ze na gynde im nic nenájdu a oni sa trápia potom dalej, treba nosit slipovú vlozku a netrápit sa prejde aj samo, a kontrola na gynde nie je na skodu

katka333

dobre rocky, ja to vzdavam, cudujem sa, ze si si este neotvorila vlastnu gynekologicku poradnu. zjavne mas rada farby, vytokov nevynimajuc. good luck

rocky23

katka to vsetko co si napísala je samozrejme hlúpost a urázas tu druhých asi tak, to dievca to asi nenapadlo, dat si tú vlozku, ked mala mokré rifle, to ti musí uz povedat tvoje vysoké iq, ale mne sa vidí, ze nemás ani schopnost anidobrú volu poradit

katka333

ma ist v prvom rade k lekarovi. a ked ma mokre rifle, tak asi aj samu ju napadlo dat si vlozku, nie?
ine je vlozka raz za cas, ako roky intimiek.
a ak ruzovy vytok je podla Teba normalne, tak nechapem, ludia s akym iq sem chodia. to radsej akykolvek hrudkovity, ten je neskodny, ale ruzovy vytok mimo menstruacie je signal ze nieco vazne sa deje ci uz s krckom alebo inde

rocky23

pozri sa na tomto fóre, uz sa tu o tom písalo vela a samozrejme, ze nezavádzam nikoho, ak ten výtok páchne kyslím, je to úplne normálny výtok, a samozrejme, ze mladé dievcatá sa mozu spýtat gynekológa a ten im tiez povie, ze výtok je normálny, zltý, biely ruzový, samozrejme nesmie byt hustý a mat hrcky ako tvaroh, a úplne sa tukám na celo, tá dievcina má az mokré rifle a podla teba nemá nosit slipové vlozky, je toto vobec normálne, samozrejme, ze ako prvé by som si ich isla kúpit, také co dýchajú a bez parfumu

katka333

rocky, Ty si zi ako chces, s vytokmi aj vlozkami, ale nezavadzaj tu mlade dievcata tym, ze je normalne mat vytoky roznej farby, este Ti uveria