Ako vyliecit chronicky zapal prostaty, som zufaly

Príspevok v téme: Ako vyliecit chronicky zapal prostaty, som zufaly
ondro55

Poradte mi niekto ako vyliecit chronicky zapal prostaty, ktory mi bol diagnostikovany pred 3 mesiacmi. Odvtedy sa dopujem antibiotikmi a vzdy po dvoch tyzdnoch ked ich doberiem tak sa do piatich dni bolesti v podbrusku a problem s mocenim vratia. uz som zufaly. Mam 32 r, chcem si zalozit rodinu, pred 5 mesiacmi som sa ozenil a nedavno som sa dopocul ze vdaka chronickemu zapalu prostaty nebudem schopny splodit dieta. Myslim ze mam aj premnizene kvasinky lebo mam hruby biely povlak na jazyku a doktor mi predpisal k antibiotikam aj lieky proti kvasinkam. Som otvoreny kazdemu sposobu liecby. za radu dakujem.

dzac

odporucam extrakt z grepovych jadierok
v lekarnach pod nazvom citrovital cca 6 eur
alebo tvrdu antimykoticku liecbu s ucinnou latkou fluconazol napr fluco sandoz -problem je v tom ze na slovensku urologovia protiplesnovu liecbu neovladaju -odporucam vam vytlacit tento clanok

-www.czechurol.cz

a ukazat urologovy aby pochopil ako vas ma liecit ,lebo inak vam predpise jednu tabletu 150 mg alebo max. 2 tabletky a povie vam ze uz mate byt z plesni vylieceny a ked nie tak ze tie bolesti vam zostanu velmi dlho .,a pri liecbe vam budu dookola predpisovat antibiotika ktore vam stav budu zhorsovat kedze antibiotika su v podstate plesne.

RNG

Jano, taras.
Kvasenie v zaludku moze nastat len pri NEDOSTATKU kyselin. A paly a refluxy su sposobene prave premnozenim roznych mikrobov v zaludkyu, ktore zaludocne kyseliny v dostatku maju znicit. Takto ptemnozene sa dostanu dalej do dvnastornika a pankreasu, kde mozu vyvolat nakazy a zapaly, ktore pokracuju aj do pankreasu.
Poskodenie parietalnych buniek v zaludku moze byt aj jednoduchou "zasludocno chripkou" pod cim su zahrnute nielen virusy roznego druhu, ale aj ine potravinove nakazy, ktore tam preziju pre NEDOSTATOK kyselin
Poskodene parietalne bunky produkuju zlomok kyselin a teda travenie, absorbcia zivin a kyselinova zaludocna bariera su poskodene, co nakoniec vedie k hromade zdravotnych problemov, stovky, a medzi nimi aj znicena crevna flora, podstatne znizena imunita a rozne infekcie v tele z toho vyplyvajuce.
Zaujimave, ze ludia co vynasli skutocne presnu metodu na meranie zaludocnych kyselin zistili , ze drviva vacsina ludi, co ma paly, refluxy a ine zazivacie problemy ma velmi slabu vyrobu kyselin.
A tento test, presnu a fakticky samozrejme len velmi malo gastroeneorologov vobec pozna a teda s kludom predpisuju "lieky" na znizenie kyselin, az uplmne znicia zdravie pacientov
www.phcapsule.com

jano555555

More RNG, bavime sa o p r o b l e m e s p r o s t a t o u, a nie o refluxe. To je rozdiel asi 20 cm a asi 5 inych organov.. Na svete niet cloveka, ktory by mal problem s nedostatko mkyseliny v zaludku. Idealny pripad je vegan, ktory ma zaludocne stavy v rovnovahe, kazdy iny ma nadbytok kyseliny - hodi len 1%. Staci kusok mesa, kava, cierny caj, cukor, sladka limonada, biele pecivo, ryza, prevareny zemiak, knedlik.. a mas v zaludku viac zakyslene, ako zozasaditene prostredie. Kyseliny (kysle prostredie) podporuju plesne a bakterie. Takze tak. Plati na 100% to, co som napisal ja, a po mne JANO-VIP. Cau.

RNG

Jano, zaludocne kyseliny nielen rozkladaju jedlo, ale aj rozne mikroby na nom. Tj ked mas malo kyseliny, tak sa ti neustale dostavaju cez zaludok do criev rozne skodlive mikroby a vyvolavaju tam zapaly.
Naviac sa v nedostatovcne kyslom zaludku aj rozmnozuju, preto je tam kvasenie a hnitie.
Nuz ale vo, ked si myslis, ze treba verit lekarom, co pri refluxe este stale predpisuju potlacanie kyselin, tak trp.

JohnyVIP2

Dobrý den,

Jak jsem již psal, tak znovu zopakuji co mi pomohlo v boji prosti nebakteriálnímu zánětu prostaty - chronické pánevní bolesti.

Trpěl jsem cca 2 roky. Následně:
a) Změnil jsem jídelníček kompletně - žádná kává, cukry, alkohol, pálivé jídla. Vynechat tuky a maso jak někdo tady již psal. Změna diety je naprosto zásadní...Pocítíš, že po cca 2 měsících nastanou změny - bolesti nebudou tak intenzivní.

b) Zcela zásadně užívat extrakt z žitného pylu (v Evropě je pod názvem Cernilton) a je klinicky zkoumán u mužů s nebakteriálními záněty prostaty. V ČR je jediným takovým přípravkem, americký Polenal Forte 100tbl (extrakt z žitného pylu. Nabízí se běžně v lékárnách nebo přes eshopy.

c) Koloidní stříbro - cca 30 ml (10 ppm) denně. Bral jsem pravidelně až 60. Stříbro ničí bakterie. Kupuje se v tekuté formě z lékárny.

d) Pravidelně cvičit a protahovat pánevní oblast - 2x denně. streching.

Ještě jednou bych chtěl zdůraznit, že s touto nemocí musíte mít velké strpení. Časem symptomy ustoupí, ale vy nepolevujte a vše berte dál. Dodržujte dietu, berte přípravky až 1 rok. Nakonec se budete cítit výborně a život bude opět stát za to žít.

Hodně úspěchu Vám přeji.

jano555555

Hello, este dovetok: az po pojom prispevku som si precital ine prispevky.. Aby som im dal spravnu vahu (RNG by to pomenoval "validitu"), kratko sa k nim vyjadrim:
- RNG je naozaj super!!! Po RND (Rad. naivne divadlo) a Rastovi Piskovi a Janovi Slotovi tu mame noveho humoristu... (vid: dodavat telu kyseliny..)
- viacere naozaj vecne prispevky: ATB aj 6 tyzdnov..nie vzdy zaberaju.. brat protizapalove lieky(ibuprofen).. urcite zmena stravy = vegetarian, bez mesa, alko, c.kava, cukor.. odkyslenie organizmu.. Good luck once again.

jano555555

More, nasledovny postup:
1) 14-21 dni silne atb (500mg)+3x denne prebiotika+cely cas 2x denne ibuprofen 400 (pomaha protizapalovo, a ukludnuje psychiku lebo tlmi bolest). Prostata boli, a niekedy ani po tyzdnoch liecenia sa ta bolest nemeni, preto clovek dostava uzkosti..strach..
Ku kvasinkam: ak budes odkyslovat, sami sa stratia. Ale su na to aj lieky, ale treba vela vela prebiotik.
Ak si (bol) promiskuitny, tak zabudni na vsetky partnerky okrem jednej
2) precitaj si knihy o odkysleni organizmu, najlepsie: Kurt Tepperwein: Zazracne odkysleni. Kniha len preto, aby si chapal urcite veci, a splnil z nich cca 75%
3)na par mesiacov sa stan vegetarin, alkohol 0, cierna kava 0, biely cukor 0 (sladit: stevia v prasku + javorovy sirup). Urcite vynechaj 99% zivocisnych bielkovin !(meso, mastne, udeniny..)
4) volnopredajne veci na prostatu: prostakan forte + caj z vrbovky
5) kup si termopradlo "moira" kratasy, a nos ho aj v lete (na jesen a v zime urcite!) pod nohavice - na slipy. Vyhni sa sadnutiu hoci aj na 1 minutu na studenu lavicku, stolicku, kozenu sedacku.. Ziadne lyziarske vleky a pod.
6) po par mesiacoch ta vsetko prejde, slnko zacne svietit, a Ty si vyduýchnes, avsetko bude ok. Ak polavis, a niektoru z tych zasad dlhodobejsie porusis+pride stresove obdobie+trochu prechladnes, problemy sa vratia.. Zmier sa s tym, ze o prostatu sa budes musiet starat do konca zivota. A ze ak zalezies do nespravnej dierky, tak sa problemy na 99% vratia. Good luck!