Ako vyliecit chronicky zapal prostaty, som zufaly

Príspevok v téme: Ako vyliecit chronicky zapal prostaty, som zufaly
ondro55

Poradte mi niekto ako vyliecit chronicky zapal prostaty, ktory mi bol diagnostikovany pred 3 mesiacmi. Odvtedy sa dopujem antibiotikmi a vzdy po dvoch tyzdnoch ked ich doberiem tak sa do piatich dni bolesti v podbrusku a problem s mocenim vratia. uz som zufaly. Mam 32 r, chcem si zalozit rodinu, pred 5 mesiacmi som sa ozenil a nedavno som sa dopocul ze vdaka chronickemu zapalu prostaty nebudem schopny splodit dieta. Myslim ze mam aj premnizene kvasinky lebo mam hruby biely povlak na jazyku a doktor mi predpisal k antibiotikam aj lieky proti kvasinkam. Som otvoreny kazdemu sposobu liecby. za radu dakujem.

Merri

Ahojte, prosim viete mi odporucit urologa TN,ZA,MT kt. sa zaobera problematikou chronickej prostaty.. skusili sme uz troch urol. lekarov efekt ziadny len sme lahsi o par stoviek eur.. neurologicka ani psychologicka kt. nam odporucili ked uz urolog nevedel co dalej tiez bez zlepsenia..dakujem za kazdu pomoc

Michal 26

Ako dlho si mal príznaky prostatitídy, podarilo sa Ti ju vyliečiť? Je to už tri roky čo si dal túto otázku, ako sa následne vyvíjal tvoj stav a čo Ti pomohlo?

Ady7480

Dobry den.Chcela by som Vas poprosit o viac informacii ohladom liecby chronickeho zapalu prostaty.Trapi mojho Brata uz dlhsiu dobu.Bol viackrat lieceny antibiotikami ale stale sa mu zapal vracia.Bola by som velmi vdacna za kontakt na najlepsieho doktora ktory sa venuje tomuto problemu.Dakujem

sehria

Viem vas skontaktovat s odbornikom, ktory vam pomoze. Ma ucinne produkty aj na tento druh ochorenia. Kontaktujte ma cez spravu

kokos222

čaj z vrbovky, tekvicove jadierka zmesy urolog čajov , mne najviac pomohlo pm elixir na prostatu, predava sa iba v česku,

Milos777

Ziaden alkohol cukor a kofein, pravidelne konzumovat cesnak curkumu a kokosovy tuk , to pomohlo mne. Je to hrozna tupa bolest ku ktorej sa pridaju bolesti v krizach a obcasne hnacky, kto nezazil nepochopy. Rozpraval som o tom s priatelkou a ze to muzi maju ako kompenzaciu namiesto menzesu

Rescue84

Chirurgia neje jedina liečba je alternativna medicina a potom su aj lieky podla toho čo by si rád napíš my na sukromnej emal jo

milka272

ahoj, čo som tak čítala o doplnkoch výživy mohlo by ti pomôcť aj Maca , su mnohé druhy či ako prášok, kapsule, apd. Na trhu je aj slov.výrobca ak ti záleži na tom aj...účinky má určite zaujímave a snád by ti napomohlo predchádzať tomu problému...vid napr. reparexshop.com doplnky výživy

m.

Musíš piť veľa čajov, ktoré majú protizápalové účinky. Myslím, že nechtík lekársky má brutálne účinky a takisto aj žihľava.
Všetko nájdeš na nete. Najmä pi tie čaje.
Na každú chorobu existuje v prírode jedna rastlinka, ktorá ju dokáže vyliečiť a nielen liečiť.