Chcela by som schudnúť 5-10 kg!

Príspevok v téme: Chcela by som schudnúť 5-10 kg!
alexandra282

Ahojte :) Teraz keď začína jar, tak by som potrebovala schudnúť. Mám 16 rokov, meriam 161 cm, vážim 60 kg, obvod hrudníka mám 87, obvod brucha 78, obvod bokov 87, a obvod stehien 88. Váhu by som chcela "zhodiť" na nejakých 50-55 kg, počula som, že sa to dá zhodiť aj za 3 týždne... Zdravo. Vymyslela som si aj jedálniček... Nebudem sa hladovať, budem jesť 5 krát denne.... Tu je:

Raňajky: 2 poháre minerálky, musli s nízkotušným mliekom alebo chlieb so šunkou a syrokrémom..

Desiata: jablko alebo banán (v ovocí a zelenine si toho vela vyberať nemôžem, pretože na väčšinu mám alergiu), minerálka...

Obed: To čo bude v školskej jedálni na obed (budem si vyberať menej kalorické jedlá), zase veľa minerálky vypijem, alebo si počkám a najem sa doma niečoho čo bude (na obed sa nebudem velmi obmedzovať, zjem čo bude, ale v menšom množstve ako doteraz)...

Olovrant: ovocie, alebo paradajka =D (tie milujem)

Večera: chlieb so syrokrémom (nátierkou) a šunkou, nesladený čaj, minerálka...
______________________________

Vzdám sa aj čipsov, čokoládok a všetkého takéhoto na čom som závislá len aby som schudla =D Vážne to potrebujem, niekedy som mala fakt dobrú postavu, bola som chudučká jak špáratko, len ako začala puberta, tak som fakt dosť pribrala, a bolo to aj dosť viditelné... Asi 10 kg za 2 mesiace som pribrala, a išlo mi to hlavne do stehien (!!!) a do brucha...

Keby som teoreticky za tých povedzme 6 týždňov, monžno aj viac, schudla 6 kg, alebo proste aby to na mne bolo vidieť že som chudšia, tak by som začala športovať... Teraz ešte nemôžem, len doma, kedže sa vonku drží sneh. Chodila by som behať nejakých 6 km, aj do kopca, chodila by som byciklovať aspoň na hodinku, chcem chodiť začať plávať aspoň na 2 hodinky....

Momentálne denne chodím 130 schodov každý deň, a keď idem zo školy, tak mám 3 kilometre rýchlej chôdze.

Ľudia čo ma dlhšie nevideli, tak mi povedali že som z nôh trošku schudla, že je to vidieť, ako som začala chodiť na strednú školu....

Potom by som sa viac chcela zamerať na brucho. Chcem mať krásne ploché bruško :-)
Myslím, že by mi pomohlo keby som denne robila brušáky, a vždy by somich počet zvyšovala. Na internete som čítala že by mi pomohlo aj byciklovanie, plávanie... :-)

No, tak aký máte názor na moje chudnitie? :-) Fakt velmi, velmi ale hrozne velmi by som chcela schudnúť, aby som sa aj v lete nehambila ísť do plaviek s tým mojim "špekom" na bruchu...

kikushka

Ahoj ja meriam 170 a vazim 60....chcem schudnut aspon na 55 ale neviem ako :-/ asi si musim nejak stiahnut zaludok lebo neviem dodrzat ziadnu dietu