Zaujimaju ho ine zeny

Príspevok v téme: Zaujimaju ho ine zeny
kvettinka

ahojte
mojho chlapa zaujimaju ine zeny viac ako ja, strasne sa po kazdej pozera, ked ideme autom tak mu iba hlavu vykruca, pozera si fotky neznamych zien, uz som sa o tom s nim rozpravala povedal ze jeho zaujima vsetko a nevidi na tom nic zle ale mne to naozaj strasne ublizuje citim sa ako posledna chudera ponizuje ma to. Viem ze to je asi prehnane ved mi nikdy nebol neverny ale byvaly si nasiel pocas nasho vztahu \"lasku svojho zivota\" a zaciatky s tymto mojim sucastnym neboli tiez idealne pretoze riesil mna sucastne s niekym inym no potom som sa na to vykaslala a bola s nim ale to si vsimal kazdu co presla komentoval ju a dokonca parkrat povedal ze zalubil:( tak mi to strasne ublizuje a neviem si s tym poradit. Neviete mi niekto poradit?

kvettinka

tak nesuhlasila som sa nadsena hned ale po case ma zlomil a ked sa o tom teraz rozpravame tak vidim ze ho uprimne ten zaciatok mrzi

Leela333

Chybu si urobila už vtedy, keď si s ním začala chodiť. On ťa mal maximálne ako náhradu, keď ti hovoril o iných ženách a keď mu to nevyšlo, začal si s tebou a ty si určite celá nadšená hneď súhlasila. Týmto si klesla aj v jeho očiach a bude ťa vždy brať tak, že si k tebe môže dovoliť všetko (prípadne bude skúšať kam až môže zájsť).

Agnes999

Urobis dobre ked sa s nim rozides. Verim tomu, ze urcite ste zazili aj pekne chvile, to asi vzdy su aj take. Ale ak ta ten vztah tak nici, ze kvoli nemu places v noci do vankusa, tak to je uz vazne dovod na rozchod. Hlavne ked on je uz raz taky a ani nema velmi zaujem sa menit a prestat si vykrucat krk za krasavicami ktore ho inak nezaujimaju len sa do nich prave zalubil. Pride mi ako nezrely magor.

Sejla

a prečo by s ním mala zostávať?? Nemá 35, aby zachraňovala silou mocou nejaký vzťah, nemá deti, záväzky, je mladá, pekná, prečo by mala stráviť ďalšie roky vo vzťahu ktorý je buď nevyriešitelne zlý, alebo ťažko vyriešitelne zlý, ktorý si vyžaduje vložiť vela energie, síl... Načo by to v tomto veku mala robiť! Môže si nájsť lepšieho

kvettinka

donatelo
dakujem ze si chcel pomoct ale nejako mi uniklo akym sposobom
ze chces dokazat pomaly ze niesom svojpravna??
:)

kvettinka

donatelo a co si myslis ze ako to funguje ze pridem a bez ziadneho vysvetlenia poviem uz ta nechcem vidiet? ja som typ cloveka co si potrebuje vsetko povedat a vysvetlit nevysvetlene ma potom boli este viac, lenze ho poznam uz takze viem ako bude reagovat aj ako to skonci

nemas na praci nic lepsie ako ma chytat za slovicka a hladat kazdu medzierku ktoru by si mohol vytknut???????