Zaujimaju ho ine zeny

Príspevok v téme: Zaujimaju ho ine zeny
kvettinka

ahojte
mojho chlapa zaujimaju ine zeny viac ako ja, strasne sa po kazdej pozera, ked ideme autom tak mu iba hlavu vykruca, pozera si fotky neznamych zien, uz som sa o tom s nim rozpravala povedal ze jeho zaujima vsetko a nevidi na tom nic zle ale mne to naozaj strasne ublizuje citim sa ako posledna chudera ponizuje ma to. Viem ze to je asi prehnane ved mi nikdy nebol neverny ale byvaly si nasiel pocas nasho vztahu \"lasku svojho zivota\" a zaciatky s tymto mojim sucastnym neboli tiez idealne pretoze riesil mna sucastne s niekym inym no potom som sa na to vykaslala a bola s nim ale to si vsimal kazdu co presla komentoval ju a dokonca parkrat povedal ze zalubil:( tak mi to strasne ublizuje a neviem si s tym poradit. Neviete mi niekto poradit?

Leila

kvetinkaaa tu nestaci mu povedat, na tieto typy su slova kratke (zaiste mi to potvrdi nejden slusny chlap, tu proste musis jednat a ciny tu hovoria moja ciny...nie slova, ze preco mi toto robis a preco si taky a nerob mi to a pod. = tym mu len nahravas, aj negativna reakcia je pre neho reakcia, tvoja pozornost, jeho uspokojenie...Ty musis zostat kludna a ak sa to nabuduce stane, proste kludne bez slova sa postavit a odist z miestnosti, z bytu, z auta a v horsom pripade z jeho zivota...Aj tak si myslim, ze pre teba by to bolo v konecnom dosledku vyslobodenie...Ved ako chces pokracovat dalej, povedz. Mozes zmenit taktiku, len ak ani to nezaberie, je to v nom, je to jeho reakcia na teba a to sa tak lahko nezmeni, kym proste nestanovis jasne hranice..

Sejla

podla mňa to nie je len to pozeranie fotiek, ale jeho celkový prístup k tebe, čo ťa robí nešťastnou a načo sa zaoberať s takými individuami úchylnými, nemáš snáď iné problémy v živote? Vec je v tom, že on sa nezmení a ty nie si takto šťastná, čomu sa nečudujem. Čo ti na to povie, hm možno sa rozplače, aký je sklamaý, že ho šmíruješ a neveríš mu, že každý chlap to robí, lebo to maj v génoch a on sa pokúsi zmeniť a to bude len ďalšia obeta, ktorú pre teba urobí, nezabudne ti pripomenúť, čo všetko už kvôli tebe podstúpil, ako ťa miluje?

lilyianka

tvoj priatel ta absolutne netoleruje ako svoju partnerku, pretoze takto by sa k tebe nespraval .. mne sa teda toto nikdy nestalo, aby si moj priatel siel krk vykrutit za inymi zenami- ma mna a ja som pre neho ta jedina, ved naco by predsa so mnou bol? a ohladom tych fotiek a toho vsetkeho .. na tvojom mieste by som mu zacala robit to iste, aby chlapec vedel, ake to je .... inak nie ste spolu dlho a ty si musis uvedomit, ci cchces takeho cloveka mat aj vo svojej buducnosti ..ja by som ho rozhodne nakopala do riti

kvettinka

blbe reci uz nema len sa obzera furt a hej rada by som vedela co si zas vymysli a ako zareaguje lebo ja uz mam oci otvorena a rada by som ho videla sa potit.
Ja som uz taka zblbnuta ze uz ani neviem ci je to take hrozne to pozeranie cudzich fotiek ale boli ma to:(
nie je to normalne ze?

Sejla

a prečo máš potrebu mu hovoriť o tom, že vieš o jeho aktivitách na pc, veď celkom dobrý argument na rozchod je už aj to obzeranie sa a blbé reči. Nejak sa mi vidí, že ty vlastne chceš, aby ti zase vymyslel nejakú jeho vlastnú logiku, prečo je to normálne a bežné a ty všetko zveličuješ... aby si sa s ním nemusela rozísť. Lebo ho ešte máš rada.

kvettinka

niee..ja som bola na jeho pocitaci a nevedela som najst jednu stranku na ktorej som vedela ze som uz raz bola tak som to skusila cez historiu stranku som nenasla ale oblial ma studeny pot:(