staromodne?

Príspevok v téme: staromodne?
jajina

krasny podvecer:)len by ma zaujimali vase nazory:)
Ja mam skoro 22 a este som stale panna...no a vcera som mala taky pekny romanticky vecer so super kamaratom ktoreho mam aj dost rada...on ze vraj by aj nieco chcel so mnou mat no ked som mu odpovedala na jeho otazku ci uz som sa milovala ze este nie ostal proste zaskoceny a nas vecer sa skoncil tak ze sme sa v \"tichosti\" kazdy rozisli kazdy na svoju stranu...to uz je vazne take cudne ak baba je este v \"takom\" veku panna alebo chalani si viacej vazia baby co daju na poziadanie?

Lenush

ja som sice neprisla o panenstvo s clovekom, ktoreho som lubila, pretoze to bolo skor nasilne.. ale teraz mam priatela, ktoreho nadovsetko milujem a preto nevidim nic zle v tom, ze sa milujeme - teda mame spolu sex. je to prirodzena sucast zivota a preto nerozumiem, preco ho niektori odsudzuju.
a este.. statistiky uvadzaju, ze priemerny vek zacinajucich dievcat so sexom je 17,5 roka

Lenush

adina - o ten spravny cas? no kazdopadne si davas na cas ak uz mas 28 a si panna. nejde ani tak o panenstvo ako skor o zalozenie rodiny a pod. ked si to napisala, spomenula som si na svoju byvalu profesorku este na strednej skole, tiez bola stara dievka.. ale ona uz mohla mat nieco cez 40 a bola strasne nervozna a zatrpknuta

bbb

tili lutjes ze si prisla o pannestvo v 20rokoch s muzom s ktorym ti to drzi az doteraz? ... toto mi uz pride chore. Sex je prirodzena sucast zivota. Kazdy kto sex mal vie ze je to krasna droga. Ano pannenstvo by clovek mal prist s clovekom ktoreho lubi lebo je to velka udalost v zivote. Aj prvy krat do skoly ste nesli s cudzim clovekom ale s rodicmi. Ale zeby teraz zeny hrali hru kto dlhsie bude pannou? Velmi by ma zaujimalo ci to aj viete odovodnit preco lutujete ze ste prisli o pannestvo v 20rokoch a nie az v 25...

tili

jajina velmi ta obdivujem a nestrat panenstvo dokial len mozes!ja mam 22, panenstvo som stratila v 20 s muzom, s ktorym som doteraz, ale ver mi, ze to velmi lutujem.

bbb

Napism Vam nazor chalana. Mozno vela zien ma bude pokladat za blbca ale... Mam 19 rokov a nedavno som zazil podobnu situaciu. S holkou mi bolo vazne super, stretavali sme sa, pisali volali a podobne. Mali sme aj trochu erotickeho dobrodrustva a vsetko bolo fajn. Az jedneho vecera mi povedala ze je panna. Ona mala tiez 22 (Len dufam ze nepisem jej pribeh). No a proste ked mi to povedala a ja som si v hlave premietol aky ja som viedol zivot a co vsetko som uz "premiloval" tak aj keby ma nutili tak by som sa s nou nedokazal milovat. Nie preto ze by mi vadilo pannenstvo. sex s pannou som mal uz viac krat je to podla mojho nazoru pekny sex. Ale islo o to ze ja ten spratek mam mat sex s tak nevinnou holkou? Pisete ze si tu holku nevazil a ze mu islo len o sex ale moze to byt uplne inac. Ze mu na tej holke tak zalezalo ze racej ukoncil vsetky kontakty s nou aby jej neublizil...

bbb

Napism Vam nazor chalana. Mozno vela zien ma bude pokladat za blbca ale... Mam 19 rokov a nedavno som zazil podobnu situaciu. S holkou mi bolo vazne super, stretavali sme sa, pisali volali a podobne. Mali sme aj trochu erotickeho dobrodrustva a vsetko bolo fajn. Az jedneho vecera mi povedala ze je panna. Ona mala tiez 22 (Len dufam ze nepisem jej pribeh). No a proste ked mi to povedala a ja som si v hlave premietol aky ja som viedol zivot a co vsetko som uz "premiloval" tak aj keby ma nutili tak by som sa s nou nedokazal milovat. Nie preto ze by mi vadilo pannenstvo. sex s pannou som mal uz viac krat je to podla mojho nazoru pekny sex. Ale islo o to ze ja ten spratek mam mat sex s tak nevinnou holkou? Pisete ze si tu holku nevazil a ze mu islo len o sex ale moze to byt uplne inac. Ze mu na tej holke tak zalezalo ze racej ukoncil vsetky kontakty s nou aby jej neublizil...

bbb

Napism Vam nazor chalana. Mozno vela zien ma bude pokladat za blbca ale... Mam 19 rokov a nedavno som zazil podobnu situaciu. S holkou mi bolo vazne super, stretavali sme sa, pisali volali a podobne. Mali sme aj trochu erotickeho dobrodrustva a vsetko bolo fajn. Az jedneho vecera mi povedala ze je panna. Ona mala tiez 22 (Len dufam ze nepisem jej pribeh). No a proste ked mi to povedala a ja som si v hlave premietol aky ja som viedol zivot a co vsetko som uz "premiloval" tak aj keby ma nutili tak by som sa s nou nedokazal milovat. Nie preto ze by mi vadilo pannenstvo. sex s pannou som mal uz viac krat je to podla mojho nazoru pekny sex. Ale islo o to ze ja ten spratek mam mat sex s tak nevinnou holkou? Pisete ze si tu holku nevazil a ze mu islo len o sex ale moze to byt uplne inac. Ze mu na tej holke tak zalezalo ze racej ukoncil vsetky kontakty s nou aby jej neublizil...