Domaci kavitacny pristroj

mimilu

ahojte kočky, tie, čo ste prístroj kúpili (a aj poctivo používali) - má to účinok na celulitídu? Ja cvičím ako blázon 4 krát do týždňa (vyše roka), neprejedám sa a hodne pijem, ale moje stehná sú ako vorvanie mláďatká :(

nya_9

Ahojte kočky, ak sa tu náhodou niektorá objaví, aké ste zaznamenali výsledky po používaní prístroja a po akej dlhej dobe, ak vôbec :)

Fatima2012

Ahojte ženy.... Ja mám ten prístroj doma už 2týždne a som z toho paf! Neviem ako narábať s tými tlačítkami, čo je na čo konkrétne! Sú tam spomenuté masáže, chudnutie, skrášľovanie... Ktoré je galvan, načo slúži + - ION, červené, modré svetlo, ultrazvuk, čo s čím kombinovať, alebo v akom poradí.... Mám na to veľa otázok, v salóne je to úplne inak, majú jednotlivé prístroje na jednotlivé procedúry ... Asi som blbá :( POMÔŽTE

tina778

tak ked chces schudnut dost
tak to musi hlavne stravu zmenit
ja som sa vzdy trapila v posilovniach ale to nikdy nejak nepomahalo na chudnutie
potom som si upravila stravu
nejedavam vobec pecivo
sladke si doprajem vynimocne
vela surovej stravy a vela vody

inak ak chces schudnut odporucam zeleny jacmen pit kazde rano to ti krasne nastartuje metabolizmus

chce to len pevnu volu vsetko sa da len treba chciet a byt na seba prisny

tina778

ja ho pouzivam kazdy den
asi 9 dni
ziadnu zmenu som nezaznamenala
co ma dost mrzi
ja si najprv nalepim tie dve diody a necham asi 15min nech mi to pracuje so svalstvom
a potom si masirujem cca 15min zadok stehna brucho dokym sa mi nevstrebe gel
gel puzivam cca za 7e dermacol gel na celulitidu
potom cvicim ako je to tam doporucene

ako nemam nadvahu mam 176cm a 56kg ale napriklad moja partia je zadok
lenze chudnutim schudnem vsade len zadok ako posledny schudne myslela som ze tymto to pojde jedna radost

ale uz je konecne jar... takze zacnem behavat alebo krokovat to bude asi ucinnejsie som zvedava ako tebe zabere ten domaci kavitacny
v kazdom pripade daj vedet budem rada

malaanka

ešte som ho nevyskúšala,mám dokonca dva druhy,ktoré som si omylom objednala,ale neviem ich používať.
Napíš mi svoje skúsenosti a aký typ prístroja máš.