Rozchod kvoli sexu?

Agnes999

A preco sa s nou chces rozist? Si myslis, ze stretnes nejaku inu pri ktorej sa nebudes musiet vobec snazit, sex pojde sam od seba? Mozno ano, ale co ak to po case zase zacne skripat? Zase ju opustis a pojdes hladat bezproblemovy sex? Ja teraz citam knihu "Sexualna inteligencia" a tam je napr. napisane, ze ludia sa stale s niekym porovnavaju a maju urcite predstavy ako by mal sex vyzerat a ako casto. Lenze my ludia nie sme rovnaki. Niekto potrebuje sex 2x denne, niekomu to staci raz za mesiac. Ak ma ten druhy partnera, ktoremu to staci rovnako casto, tak vlastne nemaju co riesit. Sex nie je jedina vec na svete ktora sa da vo vztahu robit, moze byt plnohodnotny krasny vztah aj s malom sexu. Ibaze ludia maju zakodovane ako casto by mali sex mat a ked to nesplnaju, maju z toho mindraky, depresie, nutia sa do niecoho, co ich nebavi. Mali by ste si obaja polozit nejake otazky, porozpravat sa a byt k sebe uprimny. Bavi ta sex? Chces ho preto, ze ti chyba alebo preto, ze ho maju ini castejsie? Pripadne vyzaduje ho tvoja partnerka? A preco ho vyzaduje ked inokedy jej az tak nechyba, nieje to len preto, ze sa teraz citi ako zena nepritazliva? Ze potrebuje mat pocit, ze mas na nu chut aby sa citila ako plnohodnotna a sexy zena? V zivote cloveka su obdobia, kedy je chut na sex znizena, mozno ste v takom obdobi ale to nemusi znamenat, ze chut na sex a na rovnakeho partnera nebudete mat uz nikdy. Vsak ste spolu len 3 roky, ludia ziju spolu ovela dlhsie a sex ich spolu bavi. A co sa tyka samotneho sexu, skus jej kupit napr. vibrator, nech ho pocas sexu pouziva na klitoris, zrejme sa jej to bude viac pacit, lebo vacsina zien je viac vzrusiva na klitore ako vnutri.

Slecna A.

suhlasim s odpovedam. Ak sa mate radi, treba to riesit. Ziadne take, ze sa neviete o tom rozpravat. Ste spolu kolko, dva dni, ze to nedokazete? Mate kolko rokov? 13? ze to nedokazete? Tvoja priatelka nema teraz nejake stresove obdobie? skola, praca, skusky? Neberie antikoncepciu? Mali ste tento problem uz v minulosti? Dosiahla vzdy pri milovani orgamus, alebo doteraz nevie co to je? Vase milovanie je dlhe (napriklad hodinove) alebo kratke (napriklad 5 minut)? Venujes sa jej dostatocne? Mas vobec chut sa jej venovat? To su otazky, na ktore si odpovedz. A ver tomu, ze kym sa nezacnete o intimnych veciach bavit otvorene, mozete to zabalit rovno...

odpovedam

prejavy lasky musia byt v prvom rade pocas dna, aby zena chcela milovanie aj v noci. Priprav jej nejake mile prekvapenie - veceru, horucu vanu, pekny film a milujte sa az potom a samozrejme s tym, ze sa budes snazit ;-)
nechapem, co sa ludia chcu hned rozchadzat, ked pride problem. Rieste ho ako len viete!

morfium

praveze my sa o tom nevieme normalne porozpravat, nechcem to hadzat na nu, myslim ze na tom mame obaja rovnaku vinu, asi som sa prestal snazit, ked na moje snazenie prislo len jej boli ma hlava, asi ma to po case nejak znechutilo, teraz mi uz dlhsiu dobu vycita ci uz ju ani nemam rad ked sa nemilujeme

Slecna A.

sex vo vztahu je nesmierne dolezity....Bohuzial...Ziadne take, ze sex nie je vsetko, sex je vsetko. Ked to neklape tam, automaticky to zacne skripat aj keby ten vztah bol inak neviem aky harmonicky.
Skus nam morfium opisat, preco ti ten sex nechuti, nebavi ta s nou. Lebo tazko je radit, ak nevieme okolnosti co je za tym...

TinaM

Velmi zalezi na tom, ako vam to zasahuje do vztahu. Kedze sa tym trapis, tak asi dost. Skusal si sa s nou o tom porozpravat? Sex nie je vsetko, ale je to velmi dolezita sucast vztahu.