Otrava alkoholom, pena z úst

Príspevok v téme: Otrava alkoholom, pena z úst
Endooo

Zdravím vás..dialo sa to takto zohnali sme domáce pálene od kamaártak torý to produguje v bánovciach ma aj licenciu všetko je to 52 % No chcem sa dostať k téme .. strašne vela sme pili ... moc kamarát jeden drinkoval .. na EX pil jeden deci a pol na ex..každých 5 minut ale 8 pohárikov..mohol byť otrávený ? mal len penu z úsť.-..ešte sme ho huckali pi dalej pi dalej..odišli sme a nechali ho spať..na druhý deň ráno sme sa dopočuli že prišla sanitka a zobrali ho že mal penu z usť..mohol sa zabiť ? alebo čo sa dialo ? ludia hovoria a lekar spomínal že nemuselo to dojsť až k smrti .. ale skor silnej dehydratacie
a to podstatné .. mám výčitky..:( že mohol zomrieť :( že sa mohol zabiť :( a tak dalej..strašne ma to mrzi ani si nikto nevie predstraviť jak .. je mi ho strašne luto .. ale zasn a druhej strane je to alkoholik každý den pije velké množstvá
myslíte že bude dobré ked sa vráti mu podať pomocnu ruku ? s hocičím ? že vyčitky prestanu ?

james bond

nejdem ti davat kazne, tiez som porobil par kravin, ale davajte si bacha, da sa pit aj normalne, chlast nie je o pretekani

Endooo

Nerozdrapuj sa tu ! za prvé je to každého VEC kolko pije...a kolko si dá ... je to jeho vec že pije každý den jak idiot..každý boži den ... mi sme len chceli s ním popiť..za to že exoval tie drinky a čo ja mam ? sme mu naliali .. ked chce..potom zaspal a hotovo..kolko X ludí takých je ožranov čo pije každý den ? na mol ? aj dalších sledujem prídem jednemu kamošovy ten sa opil tak že nevedel ani chodiť len spal .. to su ich veci .. ja len hovorím že ma to mrzí že taký ludia su a že som mu nalial...

Slecna A.

preboha, vam uz vazne sibe ludia? Vies co, vyzer si to...Pekne si prezi tie svoje vycitky svedomia...Ked uz neviete co od dobroty..Snad ti toto pomoze, aby si uz nikdy nic podobne nezopakoval. Ano, tvoj kamarat mohol zomriet, kludne ta pena okolo ust mohla znamenat epi zachvat (epilepticky) a keby ho nezachranili, mas jeho smrt cely zivot na krku. Kedy ti prestanu vycitky svedomia? Az si donho vstupis, popremyslas nad sebou a zacnes sa inak spravat