Pestrec Mariansky - caj

sponka1

zdravapecen,nevyhovieš každemu.Ja patrim do skupiny ľudi ktoru si svojim prispevkom obohatil.Tvoj produkt som začala uživať po skončeni sa ohlasim.ďakujem...

richard 41

Moke a zdrava pecen! Prestante to tu konecne spamovat vasimi produktami lebo napisem adminovi ked zase vymazava to co nema a vas (alebo teba) toleruje!

zdravapecen

Pestrec mariánsky-jeho plod, ak má fungovať tak, ako sa od neho očakáva, musí sa užívať drvený na lyžičku, priamo do úst a zapiť 3 dcl. vody, nie čaj, ten sa robí z byli, listov ale i koreň a každý je na iný problém. Dávkovanie je štyri krát denne jedna lyžička ako prevencia a detoxikácia. Myslite na to, že najúčinnejšia dávka je tesne pred spaním, pečeň regeneruje v nočných hodinách. U tých čo začínajú riešiť zdravotné problémy pečene sa počas prvého mesiaca dávka zdvojnásobuje, aby sa naštartoval proces tvorby tráviacich enzýmov, tvorby žlče, očista- peeling črevných stien a odmastenie a detoxikácia pečene, ale spolu s ňou prebieha aj regenerácia pečeňových buniek, pečeňovej membrány. Tá potom zregenerovaná vyčistí krv a pomocou krvi sa očistia ďalšie filtre a to pľúca a obličky.
Len si treba uvedomiť to, že poškodzovania trvalo veľmi dlho na to,aby sa tento problém odstránil plodom Pestreca za krátky čas. Nie je Pestrec antibiotikum a kúra trvá dlho pre tých čo sú zvyknutý na tabletky. Pri moc veľkom poškodení treba rátať až štyri mesiace intenzívne užívať plod Pestreca a táto liečba môže vyskočiť až na 90,-€ bez podielu zdravotnej poisťovni. Pestrec dokáže veľa ak má dostatok látky silymarín a zoskupenie flavonoidov- chránia bunky pred toxickým pôsobením škodlivých látok. Ak Pestrec pochádza z krajiny pôvodu tak tento obsah je zaručený a potom funguje aj jeho dávkovanie. Ak plod Petreca pochádza z krajny, kde nedozreje až do takej miery ako v krajne pôvodu, treba dávky ešte zvýšiť, aby bol zabezpečený obsah silymarínu ako denná dávka potrebná na regeneráciu pečeňových buniek- ale upozorňujem, pečeňovej membrány. Tam je kľúč, aby sme sa dopracovali k zdravej pečeni. Ľudí ktorých si vážim sa touto problematikou veľmi seriózne zaoberajú a spomeniem Silymarín – fytofarmakum
pri poškodení pečene a to je štúdia dámy s veľkým D prof. MUDr. Viera Kupčová, CSc.
Od nej som sa veľa naučil a aj touto cestou by som jej chce poďakovať. Pečeň sa poškodzovala dlhé roky a keď že vás nebolela, nakoľko pečeň nebolí, zistili ste to až pri krvných pečeňových testoch, že niečo nie je v poriadku a vtedy zvyčajne každý narobí viac škody ako osohu k svojej pečeni. Začne chaoticky zberať informácie čo má robiť, aby si pečeň vyliečil. Spája informácie od lekárov a samo liečiteľov, bylinkárov, ale niektorý sa uchýlia aj ku kartárkam a vešticiam. Píšem len to, čo mi napíšu klienti s ktorými som v kontakte. Skrátka viac hľadajú ako sa snažia aj niečo pozitívne spraviť pre vlastné zdravie.
Len dobe premyslený systém, podporený skúsenosťami funguje.
Bol by som nesmierne rád ak niekomu tieto riadky pomôžu, ale vôbec ma neteší, ak tí čo prispievajú do tohto fóra používajú z mojich príspevkov útržky a neucelené informácie, ktoré môžu byť zavádzajúce. Ja nemám problém odpovedať na vaše otázky môj mail je kurtis@kurtis.sk ak v tejto problematike niekto potrebuje poradiť a z informácií na webe mu to nie je jasné. Na záver chcem použiť slogan zdravá peceň = život bez liekov
kurtis.

richard 41

Moke sa tu vsade snazi presadit svoju stranku a admini zase zaspali.
Keby tak radsej konecne niekto napisal davkovanie toho silymarinu...

MOKE

Olej z pestreca je len výťažok a to ostatné tam chýba,napríklad na čistenie črevných stien sú tie látky dôležité.Prečo brať len niečo,keď môžeš mať všetko!!!
Rob to tak,ako to radia v zdravej pečeni,pozri si -odkaz odstránený-. Minule som to našla aj www.pestrec.sk.je to overené a funguje to mne,funguje to aj tým čo som to poradila,tak prečo by to nemalo fungovať aj tebe.Musíš byť na seba tvrdšia a neflákať to.

asofia

Podla mna ovela ucinnejsi ako caj je olej lisovany zo semien bodliaka, ja ho uzivam tiez, vyrobca je solio, je to tento:
-odkaz odstránený-

ZUZENA

P E S T R E C a vďaka MOKE,že si pred niekoľkými týždňami zverejnila článok ktorý ma na kopol a v úvodzovkách aj na kopal niečo robiť.Vďaka tebe som sa donútila k tomu,aby som nebola ako prasiatko a neskonzumujem ani pól kila potravín za jeden deň.
Pila som rôzne čaje a aj z pestreca,ale zbytočne. Užívať tak pestrec ako si radila, tak to nemá chybu.Vôbec by ma to ne napadlo,bála by som sa,že ma to zabije.No keď si uviedla,že nemá žiadne vedľajšie účinky a aj pri užití väčšieho množstva sa mi nič nestane,spočiatku mi to nešlo do hlavy.Veď som sa aj pýtala,keď je taký super na pečeň,ako to že som ešte o tom nepočula.Ale každopádne už idem druhý mesiac na pestreci a zatiaľ skoro 5 kg.
S tou vodou je to super,lebo dodržujem pitný režim keď, každú dávku musíš zapiť 3 dcl.vody. Mala si šťastie,že si tú stránku našla skôr.Ozaj,poznáš ich aj? Myslím zdravapecen.sk Ja som si to popozerala a moc sa mi to páčilo.Myslím,že sa mi dosť aj zlepšila pleť.To nie je moje tvrdenie, ale kamarátky.A cez naše dni je to už v pohode,problém pominul.
Tak ešte raz vďaka a už mi aj začal ten bodliačik chutiť asi sa odsťahujem do Espaňoly.

olinkaa

ano dakujem. a niekde som citala ze to treba rozdelit na viac davok, nie naraz uzit.. bola by som vdacna keby tu niekto uviedol spravne davkovanie pocas dna a ako dlho.. vdaka.