Pestrec Mariansky - caj

Janko Kráľ

Presne ako píše RNG! V prípade pestrecu ide o ten extrakt ÚČINNEJ LÁTKY a teda sylimarin. A o to ide viac menej pri každom doplnku alebo liekoch.
Preto je to vhodnejšie vo forme kapsúl alebo tabliet ako ten drvený. Akurát si dobre pozrite obsah v mg v 1 kapsulke, koľko je tam účinnej látky.

RNG

Sylimarin nie je liek ani synteticka chemikalia, ale len vytazok z postropestreca marianskeho, tj latka co je v ostropestreci ucinna.
A ked chcers, aby ti nieco ucinkovalo, tak toho musis zobrat urcitu davku, dost presnu, co sa neda dostat z cajov alebo zutim ostropestrecoveho semena. Totiz tato ucinna latka sa nachadza v semene podla miesta pestovania, doby a podobne vo velmi roznch mnozstvach a nase telo jej potrebuje na ucinnost presnu davku.
A to nie je podla mna, ale podla lekarov, co sa s tym desatrocia zaoberaju,s uspechom, ako napr dr Berkson.

zdravapecen.

Dobrý deň.
Z Pestrecom sa zaoberám už dlho a chcem poradiť, ako by si ľudia mohli pomôcť s týmto darom zeme.Ak niekto má záujem o dlhšiu spoluprácu,ktorá mu môže pomôcť k zdravej pečeni,tak mi napíšte na kurtis@kurtis.sk,ale Vás poprosím predtým si preštudujte webovú stránku zdravapecen.sk kvôli tomu,aby vaše otázky na mňa boli už konkrétne.Treba počítať s tým,že pečeň sa poškodzovala dlhodobo a jej oprava bude trvať tri až štyri mesiace,kým sa dostane užívateľ k zdravej-relatívne zdravej pečeni. Ale už v tomto časovom horizonte budú krvná a pečeňové testy v norme.Mne nejde celkom o to aby ste mali tieto hodnoty v norme,mne ide o to,aby ste mali zdravú pečeň a tým zabezpečiť to,aby tieto testy nemali len chvíľkový efekt.K tomu som ochotný poskytnúť skúsenosti niekoľko stoviek užívateľov,ktorý začali užívať Pestrec mariánsky a v časových horizontoch od jedného týždňa až po tri mesiace mi posielali info o tom ako Pestrec menil ich zdravotný stav a tým aj ich kvalitu života.Je ale veľmi dôležité,ako si Pestrec pripraviť,ako ho užívať, aby splnil poslanie.Nie som náchylný na skúšanie a rôzne pokusy,skôr mám záujem o klientov,ktorý možno sa už uchýlili k riešeniu týchto problémov tabletkovou-syntetickou formou a neveria tomu,čo je možné dosiahnuť,ak majú tie správne informácie o Pestreci mariánskom.Na záver chcem podotknúť to,že skúsenosti získané a sumarizované v jeden celok sú pre užívateľa veľmi dôležité,z hľadiska sebakontroly.Vedieť dopredu to,aký efekt a príznaky budem mať o týždeň či dva, ak užívam Pestrec je veľmi zaujímavé hlavne preto,lebo klient sa nevzdá na pól ceste.
Som ochotný tieto skúsenosti publikovať a dať ľudom návod,čo môžu dosiahnuť,aby sa nestali pojedačmi liekov.
Čitateľ nemá rád dlhé články,preto ak si tieto riadky prečíta ten,kto má seriózny záujem o svoju pečeň,tak mi napíšte a ak sa stanete užívateľmi Pestrecu mariánskeho,obohatíte ma novými vašimi skúsenosťami,ktoré ma posunú ďalej.
Ja vám môžem pre poslať na oplatu tie moje a mojich klientov.S pozdravom kurtis@kurtis.sk

-odkaz odstránený- = život bez liekov

MOKE

PESTREC- ja som sa tomu venovala a zozbierala som kopu informácíí a pestrecomániu som aj tak robila zle. Kto hľadá nájde a ja som našla a ešte raz dík. To čo sa potom udialo,malo pre mňa opakujem nezaplatiteľný fakt.A tá stránka je fakt dobrá a výstižná, kto chce mať dobré pečeňové a krvné testy mal by ju navštíviť. Už samotný názov zdravapecen niečo naznačuje.
A ešte som zabudla podotknúť,že majú skvelý slogan.
Pečeň je vstupná brána k vášmu zdraviu.
Tiež som si myslela niečo iné,ale to je už za mnou. -odkaz odstránený-

Ajka presov

Ahoj. Pestrec mi odporučil lekár tiež kvoli problémom s pečeňou, mala som zlé výsledky a viac menej sa na to prišlo náhodou. Doporučil mi na začiatok tak isto čaj alebo si ho mam drviť a zapíjať. Čaj ma nebavilo stále pripravovať každé ráno a večer tak som sa popýtala u lekárnika či je nejaká iná forma. Mali tam kapsule s extraktom pestreca od zdravej-mediciny.sk. Neskôr som to našla na ich webe kde to je o pár eur lacnejšie a odtiaľ si to objednávam 100 kapsul za 10€. Testy o dva mesiace o niečo lepšie. Po ďalšom mesiaci tak bolo znova, ale vyhrané ešte nemám.
Tak ak by Ti to pomohlo pozri na www.zdrava-medicina.sk.

Aja

olinkaa

no ved to je prave problem. ja som citala ze to nesmie byt dlho rozdrvene, smie sa to drvit len tesne pred uzitim... a ako to teda drvit ked nie v mlynceku? hm,vobec to nie je jednoduche s tymito vyzivovymi doplnkami.. este sa da aj viac uskodit ako pomoct :(

MOKE

Odpoveď pre olinkaa:

No predsa sa užíva rozdrvený,priamo do úst kopcom čajová lyžička a zapije sa vodou.Užíva sa tak.Ja som ho nedrvila,objednala som si ho tam,poslali mi to na drvené dobierkou.
Je v sáčku,ktorý neprepúšťa vzduch.
Vysypala som ho do pohára aby neoxidoval a užívala.Veď si tam napíšte,keď poradili mne,poradia aj vám.

MOKE

Dobrý deň.

Nedá mi aby som nezverejnila mail,ktorý som dostala. Doslova kopírujem:

Pýtala som sa vo f.Kurtis,v čom mi môže Pestrec pomôcť a pred dvomi mesiacmi som dostala túto odpoveď a s úctou priznávam,aj keď som bola na pochybách,že je to tak. Skvelé...

Čo môžeme dosiahnuť užívaním Pestreca mariánskeho.

Ak máte Pestrec kvalitný s obsahom silymarínu je dôležité, ako ho pripravíte na užívanie. Rady typu rôznych mlynčekov aj na kávu nie sú vhodné na prípravu Pestreca. Už len z takého dôvodu , že vzniká pri tejto úprave teplo, ktoré poškodzuje látku silymarín, ktorá je na regeneráciu pečeňovej membrány veľmi dôležitá. Zápar a iné úpravy nie sú vhodné.
Pestrec je plod bodliaka, ktorý má úžasné schopnosti pri tvorbe nových buniek a regenerácii pečeni, ale hlavne pečeňovej membrány. Táto má za úlohu zachytiť v krvi látky, ktoré sa vstrebali cez steny čriev, ale pre náš organizmus sú nežiaduce . Pokiaľ je poškodená pečeňová membrána, v krvi kolujú látky ako konzerváty , potravinárske farbivá, skrátka voľné radikály. Voľný radikál viaže na seba tuky a spolu s nimi sa usadzuje. Takto poškodená pečeň zvýšene zachytáva tuky a stukovatie - upchá sa.
Pritom by mala slúžiť ako zásobárňa výživových látok, ktoré máme v prebytku, aby v čase núdze dodala tieto látky do krvi.
Vložením Pestreca mariánskeho do úst začína proces toho, že sme po dlhom čase začali myslieť aj na náš najdôležitejší filter v tele.
V žalúdku sa rozloží a dáva signál k tvorbe tráviacich enzýmov a tvorbe žlče. Potom prechádza do čriev, kde sa obsiahnuté látky vstrebú do krvi . Ako postupuje črevným traktom, čistí a regeneruje črevný trakt , teda akýsi peeling črevných stien./ V prvých dňoch bude stolica zapáchať/ Asi do týždňa až 10 dní od začiatku užívania dokáže spravidelniť vylučovanie, čo je veľmi dôležité z hľadiska hnilobných procesov, ktoré poškodzujú steny čriev. V tomto čase už sa pečeň začína zbavovať prebytočného tuku. Po asi troch týždňoch užívania sa začnete lepšie cítiť, je to z dôvodu čiastočného zbavenia sa nežiaducich látok v krvi, ktoré vyvolávali únavu, migrény, nevoľnosť, alergie , zápalové procesy, ale aj preto, lebo cez očistené steny čriev sa lepšie vstrebávajú látky potrebné pre harmonickú činnosť orgánov. Veľkým prínosom Pestreca je obsah nenasýtených mastných kyselín, bez ktorých nie je vstrebateľnosť niektorých vitamínov a minerálov. Ochudobnená krv o tieto zložky spôsobuje takzvané civilizačné ochorenia. Po asi piatich týždňoch užívania je už vidieť zmeny na očiach a tvári . Tieto zmeny si všimnú hlavne ľudia, ktorých ste dlhšie nestretli. Ale hlavne je to veľmi hmatateľné na krvných a pečenových testoch. Po piatych týždňoch užívania klesnú hodnoty až o 50% zo zvýšených hodnôt. Napríklad cholesterol z 9 na 7. Ak pokračujeme ďalej, po dvoch mesiacoch užívania sú už zmeny ktoré si všimnete aj sami. To že sa budete lepšie cítiť, lepšie vyzerať, je už pre vás samozrejmosťou. Zažívací trakt s vylučovaním synchrónne zabezpečí lepšiu vstrebateľnosť a tým aj výživu. Látky o ktoré ste dlhodobo ochudobňovali svoje telo, lebo steny čriev boli zanesené , teraz prúdia do žíl a dodávajú vám energiu a vitalitu. Vaše palivo života dostáva nový rozmer.
Ale aj podstatný fakt je ten, že stále prebieha regenerácia pečeňových buniek pečeňovej membrány a jej detoxikácia. Ak sme trpezlivý, tak sa po troch mesiacoch užívania dopracujeme relatívne k zdravej pečeni a krvné testy budú v norme. V tomto čase pečeň zmenší svoj objem, v črevnom trakte nebudú prebiehať hnilobné procesy, nebude vás nadúvať a zbavíte sa aj vnútorného tuku, čo si všimnete na veľkosti brucha ,lebo aj pečeň zbavená tukov sa zmenší. O toto sa postará Pestrec, nakoľko má aj vysokú nutričnú hodnotu a pri užívaní nie je pocit hladu. Budete chudnúť, ale za plnej výživy nie metódou rýchleho zhodenia množstva kíl, kedy sa len tuková bunka zmenší, ale zostáva v tele a úbytok vody v tele robí dojem dobrého prípravku na chudnutie.
Úlohou Pestreca je regenerácia pečeňových buniek pečeňovej membrány. Ak sa dopracujeme k funkčnej pečeňovej membráne, tak zdravotné problémy typu Cirhóza, Steatoza, zlé krvné a pečeňové testy, zväčšená pečeň, zažívacie problémy, problémy so stolicou, kožné ochorenia včetne akné, metastázy na pečeni, stukovatelá pečeň, syndróm vyhorenia, únava, migrény, endometrióza, alergie ale i problémy v črevnom trakte budú minulosťou. Pestrec má nesmierne významný prínos pre náš organizmus, je to silný antioxidant, čo znamená, že spomaľuje starnutie a bráni vzniku civilizačných ochorení.

Čo dokáže ?
-podporuje obnovu pečeňových buniek
- znižuje cholesterol
- zlepšuje trávenie, tvorbu žlče, žlčníkové ochorenia
-čistí črevný trakt
- napravuje sliznicu maternice
-je úspešný v boji s endometriózou
- chráni žily a cievy, odstraňuje kožné choroby a defekty koži.
- detoxikuje a posilňuje pečeň
- úspešne bojuje proti infekčnej mononukleóze
- preukázateľne odstraňuje následky chemoterapie
- pomáha proti nízkemu tlaku
- používa sa pri otravách jedmi najrôznejších druhov, vrátane otravy hubami, alkoholom a drogami
- zbavuje pečeň chemických prímesí a toxických látok z potravín
- chráni pečeň pred škodlivými účinkami z užívania farmaceutických liekov
- je obrovským prínosom pri boji proti migréne, závratom, depresiám, astme, alergiám, ale aj nevoľnostiam počas cestovania
-proti nádorové účinky silymarínu.
-ale veľmi veľa sa využíva na prevenciu, detoxikáciu, regeneráciu, posilnenie organizmu, zbavovanie tela toxínov, detoxikačné kúry.
- má vysokú nutričnú hodnotu, dopľňa do organizmu látky, ktoré v potrave takmer neprijímame.
Je toho naozaj veľa. Každopádne sa nikdy nepreukázali žiadne vedľajšie účinky pri požívaní Pestreca. Je tak bezpečnou voľbou pre naše zdravie.
Výhodou je pohodlné podávanie, ako aj prakticky bezproblémové z hľadiska účinnosti a tiež požadovanej bezpečnosti, najmä pri závažnejších poškodeniach pečene je nevyhnutná dlhodobá aplikácia vyšších dávok. Užíva sa drvený na veľkosť piesku priamo do úst a zapiť tri dcl. vody.

Záverom chcem podotknúť, že ak sa dopracujeme k zdravej pečeni a krv bude v norme tak ona sa postará o regeneráciu a očistu pľúc a ľadvín.

Dni , týždne a mesiace spomínané v tomto príspevku sú len orientačné a všetko závisí od toho, v akom stave je pečeň na začiatku užívania Pestreca.
Pečeň je vstupná brána nášho zdravia, nebolí a preto jej poškodenie zachytíme zväčša až na krvných a pečeňových testoch. Je výhodou, že sa dokáže veľmi rýchlo zregenerovať v porovnaní s časom jej dlhodobého poškodzovania.

V dnešnej dobe je možnosť neobmedzeného cestovania aj do krajín, kde sa vyskytujú vírusy a infekcie proti ktorým sa náš organizmus nevie brániť , Pestrec Mariánsky je ideálne riešenie ako ochrana a prevencia proti týmto baktériám.

Tieto riadky ktoré čítate nie sú reklamného charakteru, ale skúsenosti našich klientov s užívaním plodu Pestreca Mariánskeho. Ľudový názov Kristova koruna si plne zaslúži a má svoje opodstatnenie. Už 2000 rokov je známy ako všeliek.

Ďakujeme za spätné väzby našim klientom a teší nás, že sú spokojný zákazníci.
Nové skúsenosti budú priebežne doplnené aj na webe.

ZDRAVÁ PEČEŇ = ŽIVOT BEZ LIEKOV ZDRAVÁ PEČEŇ = ŽIVOT BEZ LIEKOV

S pozdravom Kurtis -odkaz odstránený- -odkaz odstránený- www.kurtis.sk

No tomu hovorím servis,ochota a hlavne som spokojná s výsledkom,to sa nedá zaplatiť.Osem týždňov je krátka doba, už chápem to, čo som predtým brala len povrchne. A citát čo je tragédiou života mám od nich:

Tragédiou života je, že stárneme príliš rýchlo a chápeme to príliš neskoro....