Pestrec Mariansky - caj

zdravapecen

Pestrec mariánsky je určený na regeneráciu pečeňových buniek pečeňovej membrány,ktorá filtruje,čistí,zadržiava škodlivé látky, aby neprenikli do krvi.Každý kto ho začne užívať,by si mal uvedomiť,že nie je Pestrec,ako Pestrec. Pokiaľ má byť účinný,musí pochádzať z krajiny pôvodu Kanárske ostrovy,Španielsko.V čase dozrievania koncom septembra sa tvorí v šupke látka sylimarín,ktorá dokáže regenerovať pečeňové bunky pečeňovej membrány.V našich podmienkach nedozreje,preto ani účinky u nás dopestovaného Pestrecu nie sú účinné.Rady typu čaj-nesmie sa zabárať ,olej,vyluhovanie v alkohole a podobne sú skôr na škodu ako na osoh.Rozdrvený Pestrec treba uskladniť v celofánovom sáčku alebo v pohári s viečkom,aby neoxidoval. Nemá žiadne vedľajšie účinky čiže kúra je bezpečná.Má neskutočný efekt pre naše zdravie a aj tí čo pochybovali,dnes ho velebia a nedokážu naň dopustiť.
Napríklad čo dokáže liečiť:

- znižuje cholesterol
- zlepšuje trávenie,tvotbu žlče,žlčníkove ochorenia
-čistí črevný trakt
- napravuje sliznicu maternice
-je úspešný v boji s endometriózou
- chráni žily a cievy, odstraňuje kožné choroby a defekty koži.
- detoxikuje a posilňuje pečeň
- bojuje proti infekčnej mononukleóze
- preukázateľne odstraňuje následky chemoterapie
- pomáha proti nízkemu tlaku
- používa sa pri otravách jedmi najrôznejších druhov, vrátane otravy hubami
- zbavuje pečeň chemických prímesí a toxických látok z potravín
- chráni pečeň pred škodlivými účinkami z užívania farmaceutických liekov
- je obrovským prínosom pri boji proti migréne, závratom, depresiám, astme, alergiám, ale aj nevoľnostiam počas cestovania
-protinádorové účinky silymarínu.
Je toho naozaj veľa. Každopádne sa nikdy nepreukázali žiadne vedľajšie účinky pri požívaní Pestreca . Je tak bezpečnou voľbou pre naše zdravie.
Výhodou je pohodlné podávanie, ako aj prakticky bezproblémové z hľadiska účinnosti a tiež požadovanej bezpečnosti, najmä pri závažnejších poškodeniach pečene je nevyhnutná dlhodobá aplikácia vyšších dávok.

Je veľmi dôležité,čo a ako robíme,aby efekt bol čo najlepší.Na stránke zdravapecen je dosť informácií o Pestreci. Pokiaľ by vám nestačili,kľudne mi napíšte na adresu kurtis@kurtis.sk odpoviem,prípadne doplním informácie.
S pozdravo nie je Pestrec ako Pestrec a s Pestrecom k Vášmu zdraviu,k zdravej pečeni,ktorá je vstupnou bránou k vášmu zdraviu.

RNG

Vsetky lzive utoky, ked nie je ziadny dokaz sa zacinasju slovkom "vraj". Ostropesterec mariansky/sylibum marianum je schvaleny ako potravinovy doplnok, tj nemoze byt v ziadnom pripade toxicky. Ani lanove semiacka sa nestanu kratkodobou oxidaciou toxicke.Ved sa bezne pouzivaju napr do chlebov a podobne.
Ale ako som povedal, na klinicku ucinnost nestaci brat len semienka s roznymi obsahmi aktivnych latok, ale treba na to vytazky s presnym obsahom tychto latok. V pripade ostropestreca sa jedna o vytazok pod menom sylimarin, tj nie oleje zo semienka.

velux

vraj su rozdrvene semienka silno toxicke, ked sa neuziju hned, teda ze sa maju drvit tesne pred konzumaciou. znamena to ale, ze sa nesmie pit ani caj z ostroperca? lebo ved tam to ako dlho oxiduje...??

zdravapecen

PESTREC MARIÁNSKY KRISTOVA KORUNA

Najdôležitejšie je užívať Pestrec mariánsky tak ako ho príroda vytvorila, žiadne čaje, žiadne tabletky, teda neupravený, ale v prírodnom stave, rozdrvený na veľkosť maku, priamo do úst a zapiť 3dl.vody.Čo a ako pôsobí nájdete informácie na
-odkaz odstránený-

Správne použitie je kľúč k tomu, aby aj správne fungoval.
Pečeň je vstupná brána k vášmu zdraviu a všetky zdravotné problémy začínajú v nej. Pečeň nebolí, tak že zistíte neskoro, že niečo nie je v poriadku. Krvné a pečeňové testy síce odhalia stav v akej sa pečeň nachádza, ale syntetická liečba je väčšinou až do konca života.
V prírode je sila a Pestrec ju má. Je to bezpečná voľba nemá žiadne vedľajšie účinky a nedá sa s Pestrecom predávkovať. Okrem toho, že dokáže dať do poriadku pečeň, a vyčistí krv, zbaví ju cholesterolu, ktorí je tichý zabijak, tak vyčistí črevný trakt, čo je hlavne dôležité z hľadiska imunitného systému. Aj s vaším autom, pokiaľ idete do servisu, tak vám po určitých odjazdených kilometroch menia filtre a olej. U ľudí je filter pečeň a olej krv. Výmena je zložitá u ľudí preto musíme regenerovať pečeňová bunky pečeňovej membrány a tá vyčistí krv a pomocou krvi vyčistí pľúca a obličky.
Zdravá pečeň je kľúčom pre vaše zdravie.
Ako treba Pestrec mariánsky užívať, aby jeho účinky boli čo najlepšie vám poradím, moje skúsenosti sú myslím dlhoročné a osvedčené u veľa mojich klientov.
Pokiaľ máte záujem môžem vám porodiť.
moja adresa je kurtis@kurtis.sk
Pestrec funguje nasledovne:
Po užívaní 4 až 5 krát denne jedna čajová lyžička priamo do úst a zapiť 3dl.vody do troch dní začne fungovať trávenie, pravidelné vylučovanie, čo je dôležité, tvorba žlče. Do troch týždňov
organizmus pookreje prílev energie, únava je minulosťou, migrény tiež a hlavne sa budete cítiť neskutočne ako znovuzrodený. Po piatich týždňoch sa zvýšené hodnoty v krvi stabilizujú do normy.
Pestrec je veľmi silný antioxidant.
Po dvoch mesiacoch už budete rozmýšľať nad aktivitami, ktoré ste už dávno zabalili. Napríklad ja som po 18 tich rokoch začal znova hrať tenis.
A hlavne som sa zbavil všetkých liekov, cítim sa super a ďakujem Pestrecu, ktorý sa nadarmo ľudovo neprezýva Kristova koruna.

Pestrec je mechanik, ktorý vám opraví pečeň, ktorá je kľúčom k vášmu zdraviu.
S pozdravom kurtis@kurtis.sk

scoly

Ja kupujem semená pestreca na -odkaz odstránený-
Najlepšie použitie je do pestrecového oleja zamiešať pomleté semienka. Olej ich zakonzervuje a nepodliehajú oxidácii. Uskladniť v chladničke v uzavretom pohári. 1 čajovú lyžičku 3x denne pred jedlom. Ale zase tiež nenarobiť veľké množstvo. Tak na 1 - 2 týždne.

xxx1986

Zdravim,
chcem sa opytat agartio a spol., ktori ste o tom citali. Mam cele nepodrvene semena ostropestreca ako je najlepsie to uzivat a kolko denne aby to malo co najsilnejsi ucinok? Musi to byt caj ci to mozem aj rovno cele nepodrvene hadzat do seba, alebo ako najviac ziskam z toho? dakujem za info

RNG

Inac nie je takeho potravinoveho doplnku, na ktory by farmaceuticka konkurencia nezautocila. Predsa nenechaju ludi, abu prestali brat ich drahe chemicke patentovane lieky a presli na ucinne prirodne latky.

ferko01

quako !, no tak to si ma "potesil", ked to poviem gastracovi, tak ma posle do ... a povie, nech sa liecim sam
najdi ten clanok ! dik