Preco to robi?

Príspevok v téme: Preco to robi?
takajedna

tak zase raz byvaly...uz je to mesiac co sme sa rozisli...dnes mi povedal,ze vcera rozmyslal, ze by sme sa mohli dat zase dokopy... predtym som mu nejake veci vysvetlila a tak mi zacal zase vycitat to co na zaciatku rozchodu a utocil tym na mna a vsetku vinu hadzal len na mna a ze som ho nepresvedcila o tom,ze som uzasna lebo min. tyzden to vedel,ale ja neviem co som dnes spravila,ze si to uz nemysli...preco chlapi toto robia??? miluju, chceli by sa vratit, ale vycitaju to co bolo...ja tomu uz nechapem a vobec nechapem jeho...o co mu stale ide??? viem,ze na mna nevie zabudnut, ze ma miluje, ze mu chybam, ze ho pritahujem- to proste s neho citit a aj mi to povedal...

Katkaaa

Ahoj, to ze ho pritahujes, mozno nebude v tom,ze ho pritahujes, len si akosi cez teba riesi svoje emocionalne problemy, nejakym sposobom si ich takto riesite obaja.
Nenechaj ho tebou citovo manipulovat, prerus s nim kontakty, oslobod sa.

Agnes999

No tazko povedat z toho prispevku, nepozname jeho, nepozname teba, vobec nevieme aky ste mali vztah a co mu na tebe vadilo. Mali by ste sa o tom porozpravat a vyjasnit si to.