Majetok na zvysenie pritazlivosti

Príspevok v téme: Majetok na zvysenie pritazlivosti
Klasik12321

Baby, chcem sa opytat, do akej miery rozhoduju majetkove pomery o tom, ci sa vam nejaky chlap zda byt pritazlivejsi alebo ci to vobec neberiete do uvahy?
Vcera som totiz v tejto suvislosti zazil taky sok, ze z toho nechapem a je mi z toho na grc, no ked citam v akych podmienkach mnohe zeny ziju, tak pripustam, ze niekedy z cisteho zufalstva su ochotne vyrazne sa zamerat u muza aj na tento aspekt. :(

Klasik12321

Zlatokopka - nehadam sa, mozno muzov v mojom veku chyta druha puberta, no je to predovsetkym zasluha mojej manzelky, ze je ku mne dobra, lubi ma a aj to prejavuje, stara sa o seba a o mna :) a toto vsetko je vzajomne :) Ak by sme to nerobili, tak mozno by sme uz neboli spolu cele tie roky a ta druha puberta by nas uz davno chytila ;)
Je to cele o snazeni sa robit pre toho druheho vsetko to, co vedie k jeho spokojnosti, aby nechcel menit tento stav... :)

Zlatokopka

klasik12321

Vraj mužov v Tvojom veku začína chytať akási " druhá puberta - druhý dych " a sami majú pocit potreby vyskúšať nové - aj keď to "staré" je a bude vždy lepším... a to nie len v súvislosti s novým autom atď...proste je to asi akýsi pud..neviem. Každopádne - tým som chcela povedať to, že šťastie má Tvoja manželka v tom, že si uzmierený, vyrovnaný a nevymýšlaš hlúposti ako si užiť aj keď by si mohol. A to, že to s Tebou vydržala žena až doteraz - tiež klobúk dolu, nie som žiadna pobehlica ale momentálne si neviem predstaviť, že by som do konca života bola s jedným a tým istým mužom. Ale to je asi tým, že nejakú tú pravú lásku človek nestretol. Pre ňu si ňou evidentne bol:-)

Klasik12321

Zlatokopka - mam tesne cez 40 a to stastie nema moja manzelka, ale predovsetkym ja, ze to so mnou vydrzala a dufam, ze este dlho dlho vydrzi ;)
A urcite by som si takyto vztah nerozbil kvoli nejakej blblosti navyse spojenej s takou debilinou ako je nejake sproste auto.

Zlatokopka

Ty si to možno kupoval ako bežnú spotrebnú vec - ALE fakt je ten, že 99% zo 100% si také a tomu podobné auto kúpi práve kvôli tomu aby si ho okolie / a hlavne mladé, pekné slečny/ všímali... Vieš, ja neobhajujem zlatokopky ani ženy podobných mravov ale na druhú stranu - bez vánku sa ani lístok nepohne... To si treba uvedomiť. A to, že Tvoja žena je pre Teba všetkým aj napriek tomu, že vďaka novému autu by si si mohol užiť aj "mladú žabku" je chválihodné a veľmi úctihodné...Mám síce len 24 rokov ale keď budem mať raz manžela, určite by som chcela aby v tomto smere zmýšlal ako Ty...Tvoja manželka má veľké šťastie!

Klasik12321

Zlatokopka - presne to, ja som to kupil ako beznu spotrebnu vec a nie ako luxus - potreboval som velky kufor a 7 miest, lebo vozim ludi aj tovar - nemam ziadny problem to pozicat kamaratom, ak viem, ze su zodpovedni, lebo fakt si nepotrpim na majetok - v prvom rade je pre mna najdolezitejsia moja manzelka - to je moje vsetko (ked sme sa spoznali mali sme obidvaja "hole zadky") - a prave preto to nechapem :(

Zlatokopka

klasik12321

tak to si asi zaspal na vavrínoch tak trošku ak si si to len teraz všimol...a že Ti k tomuto piznaniu trebalo Q7...hm, kde si doteraz bol? Taký ako je je Tvoj kamoš - malý, tlstý, mastný, plešatý škriatok si na také auto naškriabe aj keby nežral pol roka okrem suchého rožka nič iné, len aby si také "velké a frajerské" auto kúpil - aby na neho ženy leteli, inak by o neho ani stroskotankyňa nezakopla. Bohužiaľ, takto to funguje. A kam sme sa to dostali keď sa nejaké Audi Q7 považuje za nejaký luxus?

Klasik12321

Marsmeloun, Somtu - ten sok spocival v tom, ze som si teraz kupil nove Audi Q7 a isiel som nieco vybavovat do mesta s kamaratom a on to auto nazval "Kundolap". Nechapal som preco, on ze aby som ho pustil soferovat (je maly tlsty rapavy) - a on zacal ist pomaly popri chodniku, sem tam zastavil a vysiel z auta akoze nieco kontroluje alebo hral, ze ide telefonovat pri aute - a medzitym priame pohlady na baby, co isli po chodniku, resp. aj zamaval - viac ako polovica tych (fyzicky peknych) bab mu odmavala, opatovala pohlad usmevom, resp. sa dali do reci! Ostal som uplne hotovy z toho mnozstva bab, ktore na takuto bezduchost skocilo! Kam to tu speje... :(

nirv

Zlatokopkami nazývajú ženy zakomplexovani chudáci, ktorí si nevedia zbaliť normálnu babu a je im zatazko nejaku vôbec niekam pozvať. Skutocne zlatokopky o takých chudakov ani pohľadom nezavadia.

Iba Katka

Dávnejšie tu jeden písal do inej diskusie, že naráža len na samé zlatokopky a postupnou diskusiou sa zistilo, že si za to mohol sám. Na prvé rande prišiel na bmw/mercedese/volve, hneď ju dotiahol do luxusnej reštaurácie, balil ženy v podnikoch tým, že im kupoval drahé nápoje. Potom, že zbalil len zlatokopky :)