Majetok na zvysenie pritazlivosti

Príspevok v téme: Majetok na zvysenie pritazlivosti
Klasik12321

Baby, chcem sa opytat, do akej miery rozhoduju majetkove pomery o tom, ci sa vam nejaky chlap zda byt pritazlivejsi alebo ci to vobec neberiete do uvahy?
Vcera som totiz v tejto suvislosti zazil taky sok, ze z toho nechapem a je mi z toho na grc, no ked citam v akych podmienkach mnohe zeny ziju, tak pripustam, ze niekedy z cisteho zufalstva su ochotne vyrazne sa zamerat u muza aj na tento aspekt. :(

Zlatokopka

Ja si myslím, že muž, ktorý má nadbytok financií, t.j. je bohatý, je uzmierený s tým, že ženy o jeho osobu budú mať záujem aj z toho dôvodu a keďže každý boháč má po boku nejakú ženu - manželku, priatelku, milenku,...- evidentne mu to nevadí. Tak prečo by to mali riešiť ľudia, ktorých sa to vôbec netýka? Nazývať niekoho zlatokopkou...prečo, lebo žena závidí, že ona nežije v takom luxuse? ...prečo, lebo muž takú ženu nepretiahne, lebo na ňu proste nemá? Nechápem na čo sa to dokolečka rieši, každý nech žije ako chce a ako to sám uzná za vhodné.

Agnes999

Aj medzi zlatokopectvom u muza a zeny je podstatny rozdiel. Kym zena chce zabezpecit rodinu, teda nielen seba ale aj svoje deti, kym je jej muz v robote ona sa stara o deti, vari, upratuje. Muz-zlatokop sa o ziadne deti nestara, ziadne ani nema ide mu len o seba, o svoje pohodlie. Doma nepohne prstom, len sa zabava a uziva si peniaze ktore nie su jeho. Muzi su proste egoisti.

Dadula56

Hm, obsirna tema. Jedna vec je muz, ktory ma normalnu pracu, normalny zarobok, nie je lenivy, vie sa vzdelavat. Toto je pre mna predpoklad na trvaly vztah. Otvorene poviem, ze muz, ktory ma vzdelanie bez sance na zamestnanie, pripadne ziadne nema do uvahy neberiem.
Je prijemne, ked ma priatel pozve na kvu, na veceru. Nie som od toho zavisla, ale potesi to. Ak by na to financne nemal, tak sa samozrejme pozyvat nenecham. On to vsak berie tak, ze mu robi radost to, ze mne to robi radost. Tak ako ja mu viem robit radost zasa inym sposobom (aby niekto nesiel do sexualnych odmien, myslim tym napr. domaci kolac, vymyslenie programu na vikend, zhananie dovolenky). Mame tuto oblast rozdiskutovanu tak, aby sa nikto necitil ukrivdeny.
Muzi, ktori natrafia na zlatokopku si za to povacsine mozu sami. Na tej zene to je vidno. Ked to vidim ja, preco by to nevideli aj oni?Samozrejme tu hovorim o realnej zlatokopke, nie o zene, ktora sla s muzom na zakusok, on ho zaplatil a uz sa citi zneuzity. Lebo vacsina siricov povesti o zlatokopkach su tito muzi. Realne zlatokopectvo sa odohrava v trocha inych sumach, nez je bezny plat jedinca. Nemoze o nom byt reci, ak ide o pozvanie na veceru, zivenie zeny na materskej atd. Zlatokopectvo sa pohybuje v enormnych sumach za luxusne dovolenky (nie stanovacka na Balatone), oblecenie (nie konefekcia z HaEmka) a ine.

doubledog

sejla
skore je predsa jasne, snad nechces popierat, ze zeny v tomto vysoko vedu a zivot aspon ciastocne za muzove peniaze je u nich celkom beznym modelom? :)

na tejto teme je najzaujimavejsi sposob, ktorym sa zeny vykrucaju, aby popreli uplne evidentne veci.
co je ale logicke, tento fakt vobec nesedi s tym, co zeny o sebe rady tvrdia.

Sejla

ale však to isté platí aj u mužov. Ktorý priemerne zarábajúci muž by nechcel stretnúť sexy multimiliardárku, ktorá mu zabezpečí pohodlný život? A určite by jej odpustil aj to, že nevie variť, prípadne má nejaké kilo navyše.. Rozdiel je v tom, že úspešné ženy chcú úspešných chlapov, prípadne ak živia chlapa, tak sa s tým nikde nechvália a nesťažujú sa na to že všetci muži sú zlatokopi. Tak isto je kopa žien, čo makajú ako fretky kdekolvek sa im naskytne, aby ich chlap mohol sedieť nezamestnaný pred telkou, prípadne chlastať v krčme, teda spokojne sa priživovať. Takže neviem, aké je skóre

Agnes999

Ved to, furt sa hovori zlatokopka len v suvislosti so zenou. Ale kolko je takych zlatokopov chlapov co tahaju peniaze zo zien a nehanbia sa prizivovat. A taky chlap vobec nemusi byt nevyhnutne chudobny. Je dokonca mnozstvo chlapov, co su ochotni za peniaze podrzat nejakemu gayovi ci rovno si ho nechat napchat do zadku. Vyhovorkou je, ze vsak on chudacik len potreboval peniaze a nebude predsa za par supiek makat na brigade. Radsej otrci zadok a ma to za chvilu.

Somtu

Klasik - vo vacsine pripadov by si zazil na SR šok, mas velke stastie, ze zijete ako zijete, al ekonrektne, ktora tema ta tak rozrusila?

doubledog

vidno, ze skutocny sok si este nezazil :)
ten ta este len caka.

zeny sa na tento aspekt nezameriavaju z cisteho zufalstva.
taketo zameranie je ich typicka vlastnost.
na ziadnu inu muzsku "vlastnost" nemaju tak zhodny nazor ako na toto.

majetok zvysuje muzsku pritazlivost natolko, ze zeny su kvoli nemu schopne tolerovat jeho psychopaciu, neveru, urazky, lahostajnost, impotenciu, asexualitu, neschopnost nadviazat vztahy s detmi a pod.