Nurch Piešťany - ako to tam chodi, vase skusenosti?

szasza

Ahoj,ja som bola 2 tyzdne v NURCH a bola som spokojna,,,konecne po 3rokoch co ma moja draha reumatologicka liecila na reumatitidu,v Piestanoch zistili ze ma lupus erythematosus,,vtedy sa my zrutil svet,,,mam 27 rokov,7rocnu dcerku.a zivot pred sebou.Ale nastastie pan doktor Lukac stal pri mne,a podporoval ma a velke dakujem

korri

no tak ja som dopadla zatim tak,ze moja reumatologicka zrazu duma ze mam asi zle stanovenu diagnozu,ale ruemu len nevedia aku..mam dost...do nurchu tym padom ma zrazu posielat neche, a len ma stope medrolom,uz mam zle pecenove testy a so zaludom je to tiez zle a schudla som 6 kil....ledva vstanem z postele a kasle na mna ..ciste zufalstvo na tomto slovensku fakt....snazim sa dostat k nejakemu ienmu dobremu reumatologovi a je mi uz jedno ci bude aj 500km od mojho bydliska,lebo toto je uz hrozne

korri

no tak ja som dopadla zatim tak,ze moja reumatologicka zrazu duma ze mam asi zle stanovenu diagnozu,ale ruemu len nevedia aku..mam dost...do nurchu tym padom ma zrazu posielat neche, a len ma stope medrolom,uz mam zle pecenove testy a so zaludom je to tiez zle a schudla som 6 kil....ledva vstanem z postele a kasle na mna ..ciste zufalstvo na tomto slovensku fakt....snazim sa dostat k nejakemu ienmu dobremu reumatologovi a je mi uz jedno ci bude aj 500km od mojho bydliska,lebo toto je uz hrozne

pia

ahojky otazku som smerovala skor ,ze kvoli comu budes hospit. v piestanoch. ja som asi mala postsreptokovu reakciu a mala som brutalne bolesti kolien.Proste cim vyssie aslo tym vacsie bolesti, teraz uz bolesti skoro nemam, ale aj tak samozrejme idem do tych piestan, lebo tam, su odbornici. teraz uz neuzivam nic, pockam si co povedia v piestanoch.

ni-ka

pia,nie nemam,nikdy ma klby neboleli nijak vyrazne...skor pobolievali ked sa menilo pocasie ale nic hrozne...
a beries aj nejake lieky?okrem atb?

pia

aha no oki, moje bolesti kolien uz pominulôi, ale predsa , bojim sa ze sa to moze kedykolvek zase vratit a tie bolesti som mala priserne, myslim ze to bolo neco akutne...