Čo je pricinou mojej naladovosti?

Príspevok v téme: Čo je pricinou mojej naladovosti?
truhlik8

mam problem ktory trva uz ani od juna az doteraz (marec) neviem z coho to mam , zacalo to tym ze som zacala byt nervozna z nicoho nic akoby som sa niecoho bala, v tom case som brala aj antikoncepciu ktoru som vysadila lebo mi bolo povedane ze ju mam vysadit lebo to mohla sposobit ATK, mala som strasne depresivne stavy, nejedla som, schudla som a bola som ako bez zivota.. po vysadeni mi zacinalo byt lepsie, prresla som neurologom, CT, bola som aj u psychologa a nakoniec u psychiatra ktori mi povedal ze mozem trpiet aj silnym predmenstruacnym syndromom a ze tie stavy mi sposobila antika. lenze ja ju uz neberiem isty cas a stale som napata a mam uzkostne stavy, potom to prejde a potom zas,, lenze ja netusim z coho to mam fakt som zufala uz.. ci to je tym ze nemam v poriadku s hormonami a preto som naladova a depresivna alebo z toho ze som uz cca rok doma aleb co,niekedy mam take myslienky ze sa stane nejaka samovrazda a potom ze aj ja ju spacham a take ... a zlaknem sa tej myslienky potom stale nad takym mi ide hlava....teraz zas som nedostala menzes a opat mi je na pi.... prosim poradte co by mohlo byt hlavnou pricinou tohto celeho???

truhlik8

no uvidime ale neviem co robit lebo trpim silnym predmenstruacnym syntdromom a nemam pravidelny menzes a ked nedostanem tak mam take ako keby depky neviem to z toho ze som nedsotala asi...... neviem ako inak spravidelnit menzes ked teraz neberiem tablekty

truhlik8

dakujem za radu, neviem ci antikoncepcia je este v mojom tele lebo som teraz ani menzes nedostala a tak ... urcite to ma aj suvis s tym a mozno aj to ze som doma cele dni lebo som zatial bez prace a mozno to mi dava cas a priestor premyslat a mat take hlupe myslienky ako je strach z niecoho, samovrazky adt ... ja panickou poruchom netrpim podla mna a psychiatricka vylucila akukolkvel liecbu AD ale mi ich predpisala lebo ze ich 3 4 dni pred menzesom mam brat ... nechapem pointu toho potom

mari1988

Ahoj...ja som tiez brala anti konkretne diane35 a mávam take výbuchy zlosti, ze sa to ani neda opisat...niekedy si myslim, ze už dostanem infarkt.Vadí mi každá maličkosť a za vsetko sa rozculim a trápi ma, že kvoli mojim náladam trpia ostatní.zacala som mat aj vyssi tlak no najma tep mavam okolo 130 ale ja sa aj liecim u psychiatricky kvoli panickej poruche...ale tieto tvoje problemy mozu byt spojene s anti...aj tie uzkostne stavy budu urcite z toho...ono to prejde mozno az po roku od skoncenia uzivania lebo predsa ked zena berie anti tak je telo cele rozhadzane a trva nejaky cas kým sa da znova do normálu...pokial budes mavat uzkosti tak by si mala mat nejaku liecbu lebo aj ja som to zanedbala a teraz sa to so mnou taha roky...inak ta uzkost to je ten najhorsi pocit na svete...Drz sa a neboj casom sa to upravi.Maja