Posudkovy lekar - ktory je ten moj?

Príspevok v téme: Posudkovy lekar - ktory je ten moj?
[zruseny22]

Ahojte.
Prosim vas, neviete mi poradit ako zistim, koho mam posudkoveho lekara? Potrebujem predlzit psychoterapie, ale mam precerpany limit cez poistovnu. Mam poziadat svojho posudkoveho lekara o predlzenie terapii. Ale ako mam zistit, ktory je moj posudkovy lekar? Poberam aj plny ID- to sa mam obratit na lekarku, ktora ma mala na posudkovej komisii, alebo na koho sa obratit?:( Neviem si uz rady:(
Dakujem:(

[zruseny22]

Ach yo. No začala som od januára chodiť k inej psychiatričke a pochybujem, že mi napíše odporúčanie na psychoterapiu, hoci povedala, že na psychoterapiu mám chodiť. A keď som jej povedala, že nemám na to peniaze, tak mi povedala, že mi majú dať rodičia. Ale ako mi majú dať rodičia (mama), keď sama poberá hmotnú núdzu... A na to mi psychiatrička povedala, že tak si nemám kupovať oblečenie. Ako keby som si kupovala každý deň oblečenie. Nemám na ňu slov. Tiež som písala do zdravotnej poisťovne asi v januári a odtiaľ mi na mail len poslali správu, že ten mail prepošlú na "revízne oddelenie" a zatiaľ žiadna odpoveď. Tak ja už vážne neviem:(

drôt

cry, mieses hrusky s jablkami. Posudkovy lekar je zamestnanec Socialnej poistovne, ktora nema s preplacanim a poskytovanim zdravotnej starostlivosti absolutne nic spolocne.
Terapiu nad ramec limitu ti moze schvalit vylucne revizny lekar ZDRAVOTNEJ poistovne. Psychiater musi napisat ziadost, odovodnit ju a ty ziadost odnesies do svojej zdravotnej poistovne. Revizny lekar ju prestuduje a bud schvali, alebo zamietne.
To je vsetko.