Soľ lieči

Príspevok v téme: Soľ lieči
sophia

Veľa z vás už počulo o soľnej jaskyni, ale možno patríte k tým ktorí tomu nejako neveria.Ja som navštívila soľnú jaskyňu a možem povedať bez obáv že mi po zdravotnej ale aj psychickej stránke veľmi pomohla.Som alergička, mám problémy so srdcom a vyskytovali sa u mňa opatovné angíny a zápaly horných dýchacích ciest.Teraz sa moje problémy zminimalizovali a cítim sa oveľa lepšie.Ak máte možnost prečítajte si o tom viac, informujte sa, poprípade navštívte soľnú jaskyňu a potom možete vyjadriť svoje pocity, zážitky a to či ste boli spokojní alebo nie.Tu je jedna z adries kde nájdete viac informácii o liečbe v soľnej jaskyni:www.jaskynakosice.sk
Teším sa na vaše príspevky

beata

Vcera vecer v hlavnych spravach na JOJKE hovoril lekar alergolog, ze alergikom v tejto pelovej sezone odporuca navstevu solnej jaskyne 2 az 3 razy v tyzdni. Takze sol fakt lieci, uz to vravia ja lekari :o)

Alternativa

Priatelia, k pitnej kure s Hunzou je zalozena nova tema : Riesenie pre vsetkych. Mohli by sme sa k teme Hunza stretavat my vsetci informacie chtivi o ucinkoch Hunzy v tejto novej teme? Dik za pochopenie, neda sa diskutovat k jednemu na viacerych "poliach".

apple

Suhlasim s b25. Na druhej strane je pravda, ze taketo rozhodnutie stoji viacej premahania, nez posedenie si v nejakej spoplatnenej liecivej institucii....

b25

všetkým čo trpia nejakými chorobami.Okrem liekov,kúr,čajov,jaskýň a pod./nič z toho nepodceńujem - snáď tie lieky?.../skúste zmenu stravy.Vysadiť cukor,bielu múku,mlieko a prejsť na delenú stravu /verte mi,robí to zázraky /vlastná skúsenosť/.

sprtal

vie mi niekto poradit ohladom tej Munza soli aj nieco v slovencine??Ja som pocula ze vo vacsich mnozstvach sol prijimana v potrave skodi.No na to je dolezite vediet kolko coho obsahuje.Ja som aj tak za Solnu jaskynu - je to istejsie

alternativa

kurtsprotocol.blogspot.com
Nasla som viac liniek, toto je jeden z nich v anglictine. Nepripada mi to ako vseliek, treba si to vsak pozorne nastudovat a az potom diskutovat.

alternativa

Prave som si tu pitnu kuru s Hunzou v tomto fore pozerala. Cez vyhladavace som akosi nic nenasla. Prosila som, aby autorka prispevku Viktoria zverejnila chemiu tejto soli. Tych 82-84 prvkov je moznych, su urcite v stopovych, t.j. pre laika povedane vo veeeeelmi malilinkych mnozstvach. A zrejme ich nase telo potrebuje doplnat. Bude ale dolezite poznat obsah dominantnych zlucenin v Hunze. A tiez treba vediet, v akej koncentracii sa Hunza pije. Ak je moje tusenie o vysokom obsahu NaCl spravne /lebo soli z Himalaji maju nad 95% NaCl/, potom musi nastupit lekarske vysvetlenie, ktore "rozbije" teoriu o skodlivosti presolovania.

solé

Všetci sa veľmi pozitívne a fundovane vyjadrujete na učet SJ (okrem neznalých). Dá sa s tým len súhlasiť ale zaujímal by ma Váš názor na "pitnú kúru" z kryštalickej soli Hunza ktorá pochádza z Himalájí a má preukazatelne liečebné účinky na skoro všetky choroby. Ďakujem

beata

Kdo neveri, ze sol lieci? Ten necital rospravku Sol nad zlato, toho babka pri kasli a soploch nenaparovala nad slanou vodou. Mna teda ano.